Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A fradistákat miért 'szállítjá...

A fradistákat miért 'szállítják' így?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt Debrecenben jártam, és arra lettem figyelmes hogy 6-7 szirénázó rendőrautó jött a szembe sávba, utánuk 2 busz tele fradistákkal, akik a buszból kilógva kiabáltak, és zöld tüzet lóbáltak(flare?) utánuk megint pár rendőrauto. És az összes lámpás nagy kereszteződés rendőri irányítás alatt volt, amig elmentek. Mondanom sem kell a forgalom meg volt állva emiatt. A kérdésem, hogy ez miért történt? Mi az hogy pár szurkoló miatt így feltartják a forgalmat?

2019. febr. 16. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem teljesen érthető, én csak azt sajnálom hogy BP és Debrencen között személykocsikban vitték őket vasúton és nem marhavagonokban, mert inkább viselkednek állatokként mint emberekként.
2019. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%

Ellenőrzött körülmények közt szállítják inkább őket a vasútállomás és a stadion közt mert így megelőzhető az utcán való randalírozás/rongálás...

Inkább így minthogy aznap az utcán a stadionig,a tömegközlekedési eszközökön útba eső boltokban és kocsmákban probléma legyen.

2019. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én ezt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy pár gyökér szurkoló miatt hogy lehet megbénítani hétvégén egy nagyváros közlekedését???? Meg eleve mi a francért kísérte őket ennyi rendőrauto??
2019. febr. 16. 22:09
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert normalis emberek koze nem lehet oket beengedni rendori kiseret nelkul, ha nem tetszik a pofad sikan beverik mer' nem veluk vagy. Ez van, koztorvenyesek, de vedi oket a fidesz mert fel toluk es/vagy kozuluk valogatja a biztonsagi oreit.
2019. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem volt megbénítva a közlekedés.

Legfeljebb annyi történt, hogy volt lehetőség rendőri forgalom irányítás sal közlekedni, amitől egyesek frászt kapnak, holott sokkal pörcösebben lehet úgy engedni a firgalmat, mint a lámpákkak.

Akkor lett volna lebénitva a közlekedés, ha a két busznyi fradista szabadon randarilozhatott volna a városban.

Lehet nem is lettek volna agresszívak (nem tudhatod), viszont így volt a leggyorsabb az átvonulásuk, és az atcocitások lehetőségét is kizárták.

Meg kell tanulni nem megijedni, ha rendőr irányítja a forgalmat, nem ők bénítják le a közlekedést, hanem azoj, akik nem ismerik a KRESZ-t, és megijednek, pánikolnak a rendőrtől...

2019. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a jelenetet anno Kispesten rendszeresen láttam. Vicc
2019. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én a kispesti táborral mentem oda meccsre egyszer, akkor villamossal vittek minket a nagyerdei stadionhoz, nem tudom most miért buszoztak. De az biztos, hogy így tudjàk garantálni a szurkolótáborok elkülönítését, mert azért ne legyenek illúzióink: ha erre nem figyelnének oda, abból komoly balhé lenne, hiszen ezek az ultrák nem egyszer összeverekedtek már.
2019. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Azért 1000 embert már nem neveznék "pár szurkolónak".

1000 ember már alaposan fel tudja forgatni egy város életét, ha nincs "kordonok" közé szorítva. Ha egyénileg oldották volna meg az odajutást, akkor fél napig felfordulás lett volna a városban, így meg megoldották 2x1 óra alatt.

2019. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, ha 1000 ember megy egy koncertre, színházba vagy egy iskolai rendezvényre az miért nem borítja fel a város rendjét?
2019. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert ők nem egy helyről érkeznek, nem ragaszkodnak egymás társaságához, nem egy irányba indulnak hazafelé, és nem utolsó sorban, nincsenek felfokozott hangulatban (hogy enyhén fogalmazzak). +1 érv: a Nemzeti színházasokat nem hergelik a Madách színházasok, pár méterről, az arcába hörögve, és az anyját szidva. :-)
2019. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!