Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bukósisakot viszitek magatokka...

Bukósisakot viszitek magatokkal vagy a motoron hagyjátok (benzinkút, fagyizó stb. )?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva mindig hezitálok, hogy ott hagyjam-e. Csak nem lopnak használt sisakot, az esetleges leesésétől inkább tartok. Ti hogy szoktátok?

2019. febr. 23. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom a motort, pl úgy tudok ülni, hogy rálátok, akkor a tükörre rakom. És rajta hagyom a tanktáskát stb stb. De a teló, pénz , iratok nálam vannak mindig!


Ha nem látok rá a motorra és nem olyan helyen vagyok , ahol ismernek értsd pl tesco parkoló. Akkor viszem magammal a sisakot is meg a tanktáskát is.


22 N

2019. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok...


A gond az, hogy mindent lopnak amit csak tudnak! Használt sisakot is igen.. volt már rá példa sajnos ismerősi körben.

2019. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Csak nem lopnak használt sisakot....


Kis naív :D

2019. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát most őszintén, én nyáron 5 perc alatt beleizzadok a sisakba, akármilyen jó szellőzése van. Most ha valaki belekapaszkodik, csak eldobja meglepettségében. :D
2019. febr. 23. 16:52
 5/10 veterán vas ***** válasza:

Kérdező!

Ha valaki egy használt bukót képes lekapni egy parkolóban álló motorról, az szerinted figyelembe veszi a "higiéniai tényezők"-et? :)

2019. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Motorra zárható a pántnál - ha levágja, nem ér vele már semmit.
2019. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nèzd, nekem a nullára futott Csepel biciklimet is meg akarták fújni, amikor két percre bementem egy tanyasi presszóba vizet venni túra közben. Akkor mire számítsunk egy ennél mindenképp értékesebb bukó esetében?
2019. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet, ezek között is van olyan, amelyiknek a (volt) gazdája azt hitte, nem lopnak használtat...

2019. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy alap semmi extrás, de zárt bukó kb 20.000 meg van újonnan.

Most akinek nem tellik rá, vagy csak eladná.... sokan vesznek (sajnos) használtat, nem figyelve a higiéniára!

Tehát igen, simán lelopnak mindent ami kicsit is értékes.

2019. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 b1812567 ***** válasza:

Attól függ, milyen környék. Vidéken, kisebb településeken, kisebb utak mentén rajta hagyom ha rövidebb ideig vagyok oda, illetve rálátok. Egyébként vagy viszem magammal tankoláskor, vagy ha pár percre beugrom valahová. Egyébként helyzettől függően a dobozba teszem, vagy kábeles zárral odazárom.


De Ausztriában akár órákra is otthagyom, pl. városnézés közben.

2019. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!