Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a déli pályaudvar...

Hogyan lehet a déli pályaudvartól eljutni a hungexpoig metro nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy metróval egyszerűbb lenne, de anyukám nem szeret metrózni ezért valami más megoldást kell találnom. Végignéztem egy csomó menetrendet, de nem találtam semmit.
2010. júl. 2. 00:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Gyalog?
2010. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit kacifantos lesz de csak ez jut eszembe.

A Delitol menjetek el a Moszkva tere.

Ott szaljatok fel a combinora, es menjetek el a Blaha Lujza terre.

Onnan megy busz az Orsre na azt kene kideriteni, hogy az hanyas mer tazt nem tudom sajnos.

Es az Orsrol pedig megy az expo busz.

2010. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos kedves 00.49-es, a Blaha Lujza térről nem megy busz az Örs vezér térre. Inkább győzd meg Anyukádat, hogy menjen metróval, nem lesz semmi baja, emberek milliói járnak rajta. Metró nélkül borzasztó hosszú és bonyolult, nem is jut eszembe semmi használható, a városnak két nagyon távoli pontján van, metróval viszont pofon egyszerű. A Blahától busszal el lehet menni a Keletiig, onnan a 80-as trolival a Stadionokig (most új neve van), ott már nem a mélyben megy a metró, csak néhány lépcsőt kell lemenni, és hamarosan feljön a felszínre. Ez így legalább másfél óra szemben a metrós 20 perccel. Vagy szálljatok taxiba a Keletinél, de odáig eljutni is hosszú.
2010. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy metró vagy taxi. Anyukádnak mi baja a metróval?
2010. júl. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Amúgy anyukámnak igazából nem a metróval van baja, hanem a mozgólépcsővel, mert iszonyúan tériszonyos. Nagyon rosszul van a mozgólépcsőn. Pedig már voltam arra, és csak egyszer kéne, mert a másik oldalon a metró kimegy a felszínre... :(
2010. júl. 2. 12:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy köszi, de az útvonaltervezővel az a bajom, hogy alapból a metrót ajánlja, és nem tudom rajta beállítani, hogy anélkül.
2010. júl. 2. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Megnéztem a bkv honlapján, és kiderült, hogy a 80-as troli a Keletitől elmegy egész az Örs vezér térig, tehát egy átszállással kevesebb. Különben én is pánikbeteg vagyok a mozgólépcsőn, de mostmár eljutottam odáig, hogy ha nagyon muszáj, hajlandó vagyok rálépni, főleg ha van velem valaki. Külföldi utazás volt a csalétek, híres nagyvárosokban muszáj metróval közlekedni. A plázákban gyakoroljon, ott rövid.

01.06

2010. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt próbáld meg /írj kerekesszéket/



[link]

2010. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen sajna csak ejjel megy ejszakai a Balahrol az Orsre :S
2010. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!