Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorkerékpár szállítás futárral?

Motorkerékpár szállítás futárral?

Figyelt kérdés

szóval lenne egy motor amit megszeretnék venni 120-130kg között van a gond csak az hogy az ország másik fele és valahogy elkéne hozni, szóval melyik lenne a legjobb megoldás

-kölcsönkérünk egy platós kocsit ismerőstöl amit csak tankolnunk kell kb 15-20l es fogyasztása lehet

-szerzünk valahonnan az útra egy utánfutót és saját kocsival hozzul 5-6l es fogyasztás kb

-futár ha elhozza

ti hogyan oldanátok meg ha választani kéne? melyik a legjobb megoldás ha az árat és az időt is nézzük?



2019. febr. 25. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos utánfutóznék.
2019. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
utánfutó
2019. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Matek!


Melyik éri meg anyagilag, NEKED?

2019. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bérelt futóval.
2019. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 3,5 tonnás dízel furgon közúton 7-8, autópályán (110-130 km/h) 10-12 litert eszik. Egyébként én is az ufót választanám, náluk napi 3000 forint körül van a bérleti díja.
2019. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bérelnék motor szállító futót és hoznám magam . Mert ha nem olyan a motor akkor még el lehet állni a vétletől .
2019. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Futót írtam, de nem mennék 100km-nél messzebb.

Az ember messziről még a szart is szívesebben elhozza, minthogy üresjáratot csináljon.

Így vakarhatja a fejét, ha nem azt látja, amire számított.



Én inkább 2 évet figyelgettem, hogy a vágyott típus közelben és jó árban legyen...

2019. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!