Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5 honapja elvették a jogosítvá...

Kakadu5 kérdése:

5 honapja elvették a jogosítványomat,10 honapra plusz megbüntettek 100 ezer forintal. És nem rég kaptam 1 levelet hogy csak akkor kaphatom majd vissza ha részt vettem 1 után képzésen. Mit takar ez az után képzés?

Figyelt kérdés
B-s jogosítványról van szó
2019. febr. 27. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit jelent hogy az NKH nál ujra kell vizsgázni kresz forgalom mint az autós suliban.

Ez csak a mozaik utcában lehetséges.

2019. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hovarju ***** válasza:
100%
2019. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most ezzel a linkel nem lettem előrébb. Azt nem írják le hogy pontosan mit is kell teljesitenem mit is kell csinalnom. Az egész jogsit ujra kell raknom, vagy csak mindenből 1 vizsgát kell tennem. Mennyit kell fizetnem stb.. Ezekre lennék kivancsi
2019. febr. 28. 20:34
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Mivel már megszerezted a jogosítványt, ezért elvileg már tudnod kellene a játékszabályokat. Szóval tudomásom szerint a vizsga elég...
2019. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!