Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ténylegesen épül-e az M30-as...

Bbenjoe kérdése:

Ténylegesen épül-e az M30-as autópálya?

Figyelt kérdés
Tavaly lerakták az alapkövét a 60 kilométeres Miskolc - országhatár szakasznak, de azóta semmi hírt nem találtam. Szóval mi a helyzet?

2019. febr. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kormány felülvizsgáltatta Palkoviccsal a beruházást a nyáron, azóta semmi hír.
2019. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb, mint egy hete jártam végig azon a szakaszon (3-as főút, Miskolc-Tornyiszentmiklós), épülget, rengeteg helyen ott a hatalmas földkupac, csomó munkagép, illetve valahol látni, hogy megvan már az útalap (föld). Akkor éppen munkavégzést nem láttam, de ez akár betudható annak is, hogy 3-4 fok volt, fújt a szél, és délután 5 óra volt...viszont ezek alapján épül! :)
2019. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ez biztató! Köszönöm a választ!
2019. márc. 11. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Épül. Már majdnem kész is van. Olyan 90-95 %-ban. De van ahol már le is van aszfaltozás rég. Ott már a szalagkorlátot is fel szerelték. Néhány helyen láttam már az információs tábla tartó konzolokat is. Még a Novajidrányi és a Hernádszurdoki rész van kicsit lemaradva. De azért mert Novajnál egy komplett utat kellett vissza bontani. Volt rajta 3 híd is. Azok is mentek a levesbe. 15 éve épültek. Darabja 100 millió volt. Az út is 15 éve épült. Vissza lett bontva.De szurdoknál például télen is aszfaltoztak.
2021. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!