Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyerek quad és cross motor...

Gyerek quad és cross motor hol használható? Jobb oldali szomszédom 6 éves fiának cross motorja, a bal oldali szomszédom 5 éves fiának quadja van és sztereóban nyomják belterületi családi házas övezetben.

Figyelt kérdés
Van erre valami szabályozás esetleg, mert lassan úgy érzem, hogy versenypályán vagyok és nem a nyugodt házamban.
2019. márc. 2. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Szólj apádnak, hogy neked is vegyen egyet és hagyd abba az irigykedést.
2019. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, hanem, hogy van-e erre valami szabályozás esetleg. Amikor az ember éjszakai műszakból jön haza és pihenne, nem biztos, hogy jó ötlet ezt hallgatni. Egyébként nekem is van fiam, és nem vagyok irigy.
2019. márc. 2. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom egy KRESZ vizsga kellene mindkettőhöz, egy arra mászkáló rendőr nem biztos hogy díjazná azt, hogy ödönke arrafele berreg közúton.

Jópár büntetés után belátnák, ödönkének más hobbit kéne találni.

2019. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak magánterületen használható.

Közúton egyik sem használható.


Első körben próbálj meg beszélni a szomszédokkal, hogy menjenek el valami szántóföld mellé berregni és hagyjanak pihenni.

Ha továbbra is folytatják, akkor nyugodtan feljelentheted csendháborításért vagy engedély nélküli vezetésért.

2019. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak közúti forgalomtól elzárt magánterületen.

Az Ödönkék két szülőjével kellene először megbeszélni,hogy vigyék terepre a két ebadtát.Ha nincs foganatja,akkor a jegyző,de csak azért,mert még ez is humánusabb,mint ha rájuk küldöd a sünöket.

Én csak végső esetben jelenteném fel őket,ha nincs más megoldás.

2019. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!