Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kreszt befejeztem, levizsgázta...

Nemtudooom kérdése:

Kreszt befejeztem, levizsgáztam! Forgalombol eddig egy órát vettem! Be kellett fizetni az első 10 órát (45. 000ft). Vissza adják az árát ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés
Az első óra is nagyon fura volt! Nagyon akartam vezetni,jelzem ezelőtt SOHA nem vezettem,SOHA nem indítottam be autót! Az első óra utan ismerösömet kértem hogy segítsen! De belehajtottam egy fába! Nagyon megijedtem,és rájöttem hogy ez nem nekem való!!! Szerintetek vissza adják a befizetett 10órámat...vagyis csak 9et??

2019. márc. 3. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg nem, amúgy ki a bánat kérte, hogy vezess mást is az oktatóautón kívül? Lehet ám olyat is csinálni egyébként, hogy megkérdezed az oktatót, hogy milyenkor mi van.
2019. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy! Viszont az oktatóm első alkalommal kiabált velem,és nem akartam s*gg hülyen menni a 2. Órára! Ő mondta h jo lenne ha tudnék gyakorolni..(rutin pályát véletlenül se láttam...forfalomba vitt egyből) .ez lett a vége. Nyilván nem jókedvemből! És hidd el,idiota sem vagyok!
2019. márc. 3. 20:57
 3/12 anonim válasza:
97%
Buta lennél abbahagyni, nem azért hajtottál fának, mert nem neked való, hanem mert még nem tudsz vezetni, pont ezért kell az oktató. Nagyon ritka, hogy valaki úgy megy oda, hogy már megy neki a vezetés. Igazából csak jól megszo*pattad magad, mert elment az önbizalmad, pedig fogsz te még jól vezetni, csak ne add fel! :)
2019. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ezért kell az első pár órát mindenképp az oktatóautóban levezetni, mert ott az oktatónak is vannak pedáljai, így közbe tud avatkozni, ha hülyeséget csinálsz.


Fogalmam sincs, hogy visszaadják-e, meg kell kérdezni az oktatótól.

2019. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ha az oktató már az első órán ordítozik, akkor minél hamarabb válts oktatót.
2019. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Értelmes válaszokat! Ez most történt kb 1 órája... megijedtem...remélem ha alszok rá egyet más lesz a véleményem. Nem akarom feladni,demis az a fajta vagyok...de az oktatóm se könnyiti a helyzetet
2019. márc. 3. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Nincs valami szerződés, amit aláírtál, amikor kifizetted? Azon rajta kéne legyen. De a tapasztalat azt sugallja, hogy ha előre elkérték, akkor bebiztosították magukat a visszakérés ellen is. Senki sem szeret pénzt visszaadni.


Ettől függetlenül ha már elkezdted, csináld végig, én azt javaslom. De ne azzal az oktatóval. Nem azért fizeted, hogy ordibáljon veled, vagy hogy egyedül gyakorolj. Cseréld le.

2019. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Már nem azért, de miért hajtottal egy fába?

Ismerősöd nem mondta, hogy lassan menj és vigyázz fa? Vagy valami?


Most ez tényleg csak érdekel, mert nem értem

Én sem vezettem meg, barátom ma vitt el ‘vezetni’ egy parkolóba, de mivel nem ültem meg én sem Volán mögött, nagyon lassan mentem, hogy érezzem, hogy hol fognak a pedálok, milyen az autó, ilyesmi



Amúgy meg kell kérdezni, hogy visszaadják-e

2019. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi az ,hogy nem neked való.Ha segg hülye gyerekeknek is sikerült,akkor ne képzeld be,hogy még náluk is hülyébb vagy.Az oktatót váltasd le.

Az az autó törés meg más lapra,de nem idetartozik.Azt a haveroddal megbeszélitek majd.

Én is egy alkalommal,vagy 20 percet hagytam a fiam vezetni 17 évesen,Egy talpra esett fiú és számítógépen ment neki,de élesben már őneki sem.Elmagyaráztam neki normálisan,nem kiabálva a vezetést,a hibáit és hogy nekem sem rögtön ment és senkinek sem az első alkalommal. Ő megértette,nehogy már te ne értsd meg.

Hajrá!Csak másik oktatóval.

2019. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, én meg teherautóval mentem majdnem bele az árokba második órán, :D röhögtem kettőt meg bánkódtam négyet aztán folytatom.. ne add fel pajti :)
2019. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!