Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy-hogy nincs nemet rendszam...

Szmnt kérdése:

Hogy-hogy nincs nemet rendszamu kamion a hazai autopalyakon?

Figyelt kérdés
Bolgar, roman, lengyel, szerb, magyar kamionoklal van tele a palya, esetleg torok, cseh. Nyugat europait egyaltalan nem latok pedig napi szinten ingazok. Se nemet, se francia, se osztrak. Ok nem szallitanak erre vagy mas “technologiaval” logisztikaznak? Nyugaton sincsenek? Koszi

2019. márc. 6. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ok a roman, magyar, szerb stv. kamionosokkal szallittatnak K-Europaban. Nyugatabbra van egy rakas olasz kamionos, francia, nemet meg minden mas is, csak azok nem az ilyen putri helyekre jarnak.
2019. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert már sok német logisztikus is keleti partnerekkel dolgoztat, vagy van ottani telephely.
2019. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ugy hogy a német cégek zöme normálisan és legálisan működik, így nem tudnak versenyezni az adót be nem fizető, mindennel lehetséges módon csaló balkáni cégekkel.
2019. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jár azért német rendszámú kamion is hozzánk, igaz kevés.
2019. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

"Ugy hogy a német cégek zöme normálisan és legálisan működik"


LOL

Ott csak szentek vannak ugye...

Ja, nem, csak a német állam sokkal kapzsibb, ha közepes vállalatok lehúzásáról van szó.

2019. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kevés német, francia, osztrák azért jár, de nem sok - én is ezt tapasztalom. Náluk még kevesebb a görög, török.
2019. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg a keleti kamionos, és amúgy is sok az export. Sokszor kifelé több a szállítanivaló, mint a behoznivaló. Ezért mindent hazahoznak a magyar kamionosok. Amúgy meg éppen a minap az ukrán határtól jött egy német kamion, nekem is feltűnő volt, nem gyakori látvány erre. A pofa is tuti német volt, megismerem őket messziről.
2019. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Náluk még kevesebb a görög, török."

Azért török akad bőséggel :)

2019. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én meg pont azt figyeltem, hogy elég sok Holland jár itt Magyarországon pl, láttam már franciát is aki tényleg francia volt, mert kérdezett is tőlem... Ide meg valóban a keletieket foglalkoztatják, a németek nem nagyon lépnek át a határon, akik pl péntek-szombaton német rendszámos kamionok azok nem német sofőrök ám, bulgárok, románok, magyarok stb...


De egyszer már láttam itt Magyarországban Svájci (!!!) kamiont, svájci póttal. És ez nagyon nagy szó, mert a Svájciak még a környező országokba se járnak nagyon, még annyira se mint a németek, és egy kezemen meg tudom számolni hány svájci rendszámos kamiont láttam svájcon kívül az 5 évem alatt

2019. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es

Igazad van, most hogy mondod, én nem láttam sosem svájci kamiont, pedig úgy évi 80-90 ezer kilómétert vezetek szerte Európában.

2019. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!