Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a teendőm ha véletlenül...

Mi a teendőm ha véletlenül egy másik parkolóautómatán lévő telefonszámra indítottam a parkolásom ami egyébként egymástól 15 méterre van?

Figyelt kérdés
Az utca egyik része VI. kerület, ahol parkoltam, a másik már az V. és véletlenül felcseréltem a két autómatán lévő telefonszámot. 9 órán keresztül engedte fizetni úgy, hogy nem állt ott az autóm, és meg is büntettek 8 ezer forintra természetesen. Kérhetem a pótdíj megszüntetését (mert elvégre a parkolásom érvényes volt, ki lett számlázva) vagy fogadjam el hogy meglopott az önkormányzat, és hogy semmit sem tudok tenni ellene?
2019. márc. 7. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Budapest....


Nekem ezek a gcik 2 évvel ezelőtt az ingatlanomra tettek végrehajtást, hasonló ügyért, hiába fellebbeztem, ellentmondtam, szerintük nem volt jogszerű, még a bíró szerint sem...nem volt "FORMAI"


Van ugyan ügyfélszolgálati irodájuk, de kb mintha falba ütköznél...


Ha van budapesti ingatlanod, neked csengettek. :(


De próbáld meg az ügyfélszolgálatot, sajna a bp-i ügyvédkék az ilyen esetekre várnak nyálcsorgatva.

2019. márc. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Téged senki nem lopott meg, semmi alapod nincs magadon kívül bárki mást hibáztatni.

Elb/sztad és kész.

Egyébként írj egy e-mailt az automaták kezelőjének és szimplán elengedik a büntetést. Feltéve ha így nem olcsóbban parkoltál, mint kellett volna.

2019. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a te hibád, nem loptak meg. Megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot velük, de sok jóra ne számíts.

Töltsd le az OTP simple alkalmazást és könnyebb lesz parkolni. Kártyáról fogja levonni a pénzt és GPS alapján határozza meg a parkolási zónát, illetve pontosan annyi pénzt fog levonni, amennyi időt ott tartózkodsz.

2019. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!