Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szolnokon melyik autósiskolát,...

Szolnokon melyik autósiskolát, illetve oktatót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Még olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek milyen a jó oktató?

2019. márc. 9. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a szekér sulinál csináltam anno, nem volt velük bajom. A hatodik sebességet az akkori kresz oktatóm alapította, szóval szerintem az is jó lehet.


A jó oktató mindenképp határozott, és ezen nem szabad megsértődni, mert közúton közlekedni nem játék, rengeteg ember életéért felelsz sofőrként. Lehet, hogy egy-két beszólás (mert lesz, erre készülj) rosszul fog esni, de később hálás leszel érte.


Sikeres vizsgákat és sok-sok balesetmentes kilométert kívánok! :)

2019. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Türelmes, de határozott oktató, én az enyémmel jól elvoltam, beszélgettünk jókat, de ha valami olyat csináltam rendesen le tudott szidni, vizsgán városba befelé menet tábla után lassítottam csak le 50 alá, én is éreztem hogy hibáztam, nem szólt senki semmit, végén miután átmentem és elment a vizsgabisztos az oktató oda is szólt hozzám hogy aztán legközelebb ne menjek 70el városba :D
2019. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!