Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha tankolok egy benzinkúton...

Ha tankolok egy benzinkúton és utána helyben akarok fogysztani a benzinkúton, akkor a tankolás kifizetése előtt átparkolhatok a benzinkút parkolójába, vagy lopásnak veszik?

Figyelt kérdés

Hogy szokták ezt csinálni?

Tankolnak, bemennek és kifizetik a tankolást, átparkolnak és csak utána mennek vissza beülni a benzinkútra?


2019. márc. 13. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Más beáll a helyedre, nem veszi észre, hogy még nem fizetted ki és rátankol...
2019. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legtisztább, ha kifizeted a tankolást, arrébb állsz és utána ülsz be kajálni/kávézni.
2019. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
#1: Ezt valószínűleg nem tudják megtenni, mert kb. 1 perc után lezár a kútoszlop és nem ad ki több üzemanyagot, amíg ki nem fizetik.
2019. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Rátankolni nem fognak, mert van egy időzár, ami a tankolás befejezése után bizonyos idővel blokkolja az adott oszlopot addig, amíg nem fizetnek. De tényleg az a legtisztább, ha fizetsz és utána állsz ki kávézni.
2019. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos, ha fizetek, és utána állok el, én mindig így csinálom.
2019. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy hogy arrébb állsz-e vagy nem, mert ahogy visszateszed a pisztolyt, lezár az adott kút. Tehát ha odaállnak a helyedre, nem tudnak tankolni addig, amíg ki nem fizetted a tiédet.
2019. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nem is erre gondoltam, hogy rátankolnak, inkább az érdekelt volna, hogy nem hiszik azt a kutasok, hogy elhajtok fizetés nélkül?


- aztán megyek be kávézni és fizetni, addigra meg ők már kihívták a rendőröket

2019. márc. 13. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszik, hogy elhajtottál, csak amíg te eszegetsz, nem tud senki tankolni azon az oszlopon :D
2019. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az meg sem fordult a fejemben, hogy ott maradok. :D


Köszi a választ mindenkinek, ha lecsuknának, mert azt hiszik, hogy el akartam hajtani, majd megmutatom ezt a kérdést a rendődöknek. :D

2019. márc. 13. 23:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként egy kérdés, én sosem mertem kipróbálni: nem úgy van, hogyha visszateszed a pisztolyt a helyére, akkor leblokkol és a következő nem tud egy cseppet sem tankolni amíg nem fizetsz?
2019. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!