Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Idei első jogosítvány szerzőkt...

Idei első jogosítvány szerzőktől kérdezném, mennyi idő volt igényléstől kézhezvételig?

Figyelt kérdés
Az enyémmel sajnos nagyon tökölnek.

2019. márc. 13. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nem idén hanem tavaly nyáron lett meg, bár nem hiszem, hogx nagyon változott volna ennyi idő alatt a folyamat hossza. 3 munkanap nap forgalmi vizsgától számítva, mire mehetsz az okmányba. A cink az, hogy nekem szerdán volt a vizsgám így csak kedden mehettem csináltatni. Következő héten szerdán érkezett meg. Tehát a vizsgámhoz pont 2 hétre a kezemben volt a jogosítványom.
2019. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Biro Mark 17 válasza:
Szia, nekem ebben a hónapban volt a vizsgám 6.-án szerdán, szerencsére sikerült elsőre, a vizsgabiztos mondta, hogy hétfőn mehetek az okmányirodába csináltatni a jogosítványt. Hát gondolom nem adták le vagy valami, ezért csúsztam vele csütörtökig, végre sikerült megcsinálni mindent. Holnap vagy holnap után érkezik mert megkaptam az sms-t, hogy hamarosan átvehető. Szerintem 1-2-3 hét között kell kalkulálni :)
2019. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!