Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán való megbukás...

Forgalmi vizsgán való megbukás után kb. mennyi órát kéne vegyek?

Figyelt kérdés

Igazából olyan miatt buktam meg, hogy bevitt egy utcába ahol kb 50 méter után behajtani tilos volt, és irányított forgalom volt jobbra. Én meg azt hittem egyenesen kell menjek, mert az oktató mindig azt mondta, hogyha nem mond semmit, akkor egyenesen, úgyhogy na mindegy... az autót azt mondta a vizsgabiztos hogy tök jól kezelem, meg minden rendben volt előtte, csak hát ezt nem kellett volna.

Az öregember aki meg az autósiskola tulajdonosa/igazgatója, ő szokta kiosztani az órákat, kinevetett hogy megbuktam, és nem mondott semmi konkrétumot hogy mennyit kéne vennem.


2019. márc. 17. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Amennyit úgy érzel, hogy szükséges. Én speciel 1 órát sem vennék
2019. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2-t vennék hogy azért visszamenjek a régi kerékvágásba, de mikor mondtam hogy 2-t szeretnék, akkor elkezdett bunkózni a figura a telefon másik végén, azt mondta hogy ez nem így működik, hogy kisérletezünk ennyi órákkal a vizsgán. Csak nem akarom, hogy lehúzzanak.
2019. márc. 17. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha egy behajtani tilos-t benéztél, akkor közveszélyes vagy. Szerintem még legalább 6 órát vegyél.
2019. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

behajtani tilos volt, és irányított forgalom volt jobbra. Én meg azt hittem egyenesen kell menjek


Ha nem szól a szakadék előtt az oktató belehajtasz?!

2019. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!