Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lemerült az autóm akkumulátorj...

Szvitek96 kérdése:

Lemerült az autóm akkumulátorja, bikazni fogom. Nos, van körülbelol 5 akkumulatorom, de már nem tudom, hogy melyik jó és melyik nem, igy próbálgatni fogom őket. Lehet baja az autónak ha egy esetleges rossz akkumulátorra kötöm rá?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de megeshet hogy az összekötésnél még jobban meríteni fogja az autóban lévő akkut és akkor már egy működő akkuval sem fog tudni beindulni. Én tesztelésként rákötnék az akkukra egy autó izzót és ha rendesen világít, erős fénye van és pár perc után sem halványul az erőssége akkor valószínű hogy jó az akkumulátor, de még így is kétséges hogy képes lesz indítani vagy nem. Persze ha van multimétered otthon vagy tudsz kölcsön kérni az lenne a legjobb megoldás ha mérsz.
2019. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

van 5 akumlátorod?


Azt ugye tudod hogy az olom-sav akumlátorok nem szeretik ha lemerülnek?

Vana sufnidban elfekvőben 5 aksid?

Szerinted azokban mennyi kalória lehet?:D

ha van töltöd akkor inkább rakd rá töltöre az aksit 4-5 órára és tuti elindítja az autót, vagy kérj meg egy autóstársadfat hogy áljon melléd és az ő aksijáról járó motornál bikázátok be a te kocsidat.


félig meddig lemerült el szulfátosodott már a fészerben rohadó régi aksival soha nem fogod tudni bebikázni.

2019. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem
2019. márc. 18. 20:04
 4/6 A kérdező kommentje:
*régi, közülük kettő igenis használható, és tudom hogy tele van. De mivel a valódi kérdésemre választ kaptam, ezért nincs több baj. Van töltöm is, de nem nagyon kapom:(
2019. márc. 18. 20:06
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Ha van (több) facér akkud, akkor mi a bánatnak bikázni?

Megnézed melyikben van ménkű, belerakod és kész.

Fölösleges túl komplikálni az életet.... ;)

2019. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezzel bikázod, tuti elindul :D


[link]

2019. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!