Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális-e ha a forgalmi...

Az normális-e ha a forgalmi vizsga alatt az oktató és a vizsgabiztos végig beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Kaptam közbe a feladatokat, de elég zavaró volt.

2019. márc. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Azért szokták csinálni, hogy a vizsgázó ellazuljon.

De nálad ezek szerint pont ellenkező hatást ért el :(

2019. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon pofátlan lenne, ha megkérném őket, hogy hadd vezessek inkább csöndben?
2019. márc. 25. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Azzal magad alatt vágnád a fát :)

Én már hallom is a vizsgabiztost, amint kioktat téged, hogy aki nem képes zajban vezetni, az nem való az utakra...

És igaza is lenne.

2019. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 25. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Én egész úton nagyon jól elbeszélgettem a vizsgabiztossal ,néha még az oktató is szóhoz tudott jutni :)

Engem abszolút nem zavart :) 3 kicsi gyerek mellett kezdtem a jogsit,nem szeretem ha nyugi és csend van,mert akkor rosszra gyanakszom már :D .

2019. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem pofátlanság és nem is veszik rossz néven ha normális emberek.


Persze lehet azzal jönni, hogy vezetni bármilyen helyzetben tudni kell. De amikor olyan kérdést tesznek fel, hogy "folyton pofázik az utasom" akkor mindenki első reakciója, állj meg és tedd ki.


Tőlem indulásnál megkérdezte, zavar-e. Mondtam, hogy majd kiderül ha elkezdik :D. Erre mondta, hogy akkor inkább nem beszélnek, csak pár szót váltottak a forgalomról, úton látottakról és nyugodtan tudtam vezetni.

2019. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó neked , hogy ennyi mindenre tudtál figyelni. :)
2019. márc. 25. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam először, hogy ha kultúráltan kérem meg őket, akkor megértik, és nem tudom de a vizsgabiztos helyében én is lehet rossz néven venném kicsit. Valószínűleg úgy lesz, hogy ha barátságosabb a vizsgabiztos, akkor megkérem, ha komorabb akkor meg majd megoldom valahogy, vagy esetleg megbeszélem az oktatóval.
2019. márc. 25. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 Hülyeség, nem lenne igaza. Vezetni kényelemben, komfortban kell, ha nem szereti a zajt, minek kell sanyargatni? Ezzel az erővel, ha vizsgabiztos elkezdi tűvel szurkálni, akkor se szóljon, mert "aki nem tud a fájdalomtól koncentrálni az ne vezessen" vagy mi? (Bear grylls mondta egyszer, amikor menedéket épített hogy a kényelmetlenségért nem jár jutalom. Nem idevágó téma, de a lényeget érted.)
2019. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!