Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire számíthatok?

Royal1020 kérdése:

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Jöttem haza Biciklivel nem volt világítás rajta,és jöttek velem szemben a rendőrök. rám fordultak megálltam kérték a lakcím kártyá,nem volt nálam, kérdezték a nevem és utánam néztek abban a telefon készülékben( nem a rádióban) látták hogy volt előtte egy jogosítvány nélküli vezetésem, mondták hogy most adnának egy 10 es csekket,mondtam hogy az nem lenne jó. erre azt mondták hogy akkor tesznek egy feljelentést és majd kapok egy papírt a szabálysértésről. semmit nem írtak fel rólam és még a rádión sem kérdeztek utánam. Van erre valami esély hogy így is megkapom a papírt? olyan volt az egész mint egy szimpla igazoltatás

2019. márc. 31. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
és szerinted azt hol látták, hogy volt egy jogsi nélküli vezetésed? nyilván akkor mégis csak tudják ki vagy és kit kellett feljelenteniük...nyugi, megkapod.
2019. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Megfogod kapni a papírt, hiszen tudják ki vagy. Ahogy az első írta
2019. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudják persze,de ez olyan volt mint egy sima igazoltatás,semmi más intézkedés nem volt.
2019. márc. 31. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
mert kellett volna? csak nem állítanak elő ezért.
2019. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt,mondta feljelentést tesz. akkor csak kellett volna valamit csinálni,mert mikor motorral fogtak meg akkor felírták a nevem,lakcímem mindent
2019. márc. 31. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
dehát már benne vagy a rendszerben. akkor mind1, nem?
2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy akkor vagyok benne a rendszerben,ha a radión kérdeznek utánam
2019. márc. 31. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A rendszerben ígyis-úgyis benbe vagy, akár lekérdeznek, akár nem.
2019. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:

Persze hogy van esély. Az pedig, hogy nem a rádión kérdezték az adataidat a diszpécsertől, hanem ők maguk nézték meg a nyilvántartásban, számodra teljesen lényegtelen.

Szépen megteszik a feljelentést és majd érkezik a határozat és a csekk -ha a helyszínen egy tizest mondtak, akkor valószínűleg olyan 20 körüli összegről.

Kár ezen aggódnod, meg fogod kapni a maga idejében...

2019. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyilván olyan volt, mint egy szimpla igazoltatás, hiszen az volt.

Tökmindegy, hogy min keresztül néztek utánad, mindkettő csatornán a központi nyilvántartásból kérik és kapják az információt. Nem is értem, hogy ezen miért akadtál fenn.

Jelen esetben nem igazán értem, hogy mi hasznot reméltél az akadékoskodástól, hiszen a szabálysértés egyértelmű. Így most a kivilágítatlan közlekedéshez még hozzácsaphatják azt is, hogy nem rendelkeztél személy-azonosìtäsra alkalmas iratokkal. Ne aggódj, meg nem úszod, a kérdés cssk az, hogy jobban, vagy rosszabbul fogsz-e így járni.

2019. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!