Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lefizetem a vizsgabiztos,...

Ha lefizetem a vizsgabiztos, elnézőbb?

Figyelt kérdés
Ha baromságot csinálok, gondolom, akkor is megbuktat, de a kisebb hibákat elnézi?

2019. ápr. 2. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Ha lefizeted akkor tuti megvan a jogsid ha nem ölsz meg senkit és nem okozol balesetet.
2019. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom.. én nem fizettem le senkit, mégis átmentem.. Ha béna vagy, ne pénzzel kompenzáld, inkább gyakorolj, mindannyiunk érdekében..
2019. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Utána meg egész életedben furdalni fogja az oldalad, hogy igazából is àtmentèl volna, vagy csak a pénz miatt kaptad meg?

Nyilván nehéz a forgalmi vizsga, de túl kell egyszer esni rajta

A jogosítvány komoly felelősség, onnantól kezdve hogy megkapod és használod, fél lábad a temetőben, másik fel a börtönben.

Én nem folyamodnèk csalàshoz. De egyébként akkor az oktatot is le kell fizetni. Úgy meg nem éri meg még inkább, mész potvizsgara, ha nem sikerül..

2019. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerősöm 3 évvel ezelőtt 50 ezret fizetett az oktatónak, és a vizsgabiztosnak, hogy sikeresen átmenjen. A pénzt eltették, vizsgázott, átment. A vicc az egészben, hogy a vizsgabiztos annak ellenére, hogy átengedte, elmondta, hogy mit hibázott, és ez hány pontnak felelt meg. 1 hibapontja volt csak, szóval kenőpénz nélkül is átment volna.
2019. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
A kisebb hibákat elnézik, kedvesebbek, nem visznek bele necces szitukba. De az oktatóval beszéld meg előtte mindenképp.
2019. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Nálam is lefizetéssel jött össze. Nem azért mert borzasztóan vezettem, hanem előre figyelmeztetett az oktató, hogy ha nem adok borítékba egy 20-at, akkor biztos lesz valami olyan apró dolog, amin elbukhatom. Így simán átmentem, a vizsga rendben volt, habár érdekes dolgokra levont pár pontot. Ha nagyon nagyot hibázol, pl 10x lefulladsz, nem adod meg az elsőbbséget, 5000 fordulaton tartod az autót v áthajtasz a piroson, az instant bukás amúgyis.
2019. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Sőt! Biztos van ilyen. De van, aki tuti megbuktat, ha pénzzel akarod megvenni.

És nem is érdemes. Én legalábbis nem örülök annak, hogy olyan kap jogsit, aki egyébként megbukna.

Én nem vagyok egy nagy autóversenyző, de így is sikerült, mindenféle trükk nélkül. Szóval akinek nem sikerül, az inkább ne menjen a forgalomba.

Egyébként az oktatódnál érdeklődj. Ők ismerik a vizsgabiztosokat és tudják, hogy kinél mire lehet számítani.

2019. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem és ismerősi körömnek akik az elmúlt 5 éves időszakban csináltak jogosítványt nem kellett lefizetni a vizsga biztost. Mégis átmentünk.
2019. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én Budapesten még nem hallottam olyanról, hogy valaki NE fizette volna le a vizsgabiztost. Az oktatómat ismerem, és a többi diákja (legalábbis azok, akiket szintén ismerek) is fizetett. Mondjuk az 50 ezret azt soknak tartom, 20 ezret szoktak.

Egyébként tudok vezetni, de hibázni is, és ha kicsit többet sikerül, megbuktam. A legnagyobb hibám a lefulladás. Mondjuk az elég nagy hiba, de önmagában nem instant bukás.

2019. ápr. 2. 14:08
 10/23 Hovarju ***** válasza:
71%

3,5 éve Budapesten vizsgáztam. Elsőre átmentem és nem fizettem le senkit.


Osztom egy korábbi hozzászóló véleményét: Ne azért legyen meg a vizsgád, mert lefizetsz valakit, hanem mert biztonságosan tudod kezelni az autó.

2019. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!