Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2x buktam forgalmi vizsgan a...

2x buktam forgalmi vizsgan a TULZOTT izgulas miatt (remego kezek-labak), tippet tud ellene valaki? Vagy enyhitesre.

Figyelt kérdés
Ketszer megbuktam forgalmi vizsgan, pedig az oktatasok alatt nagyon jol ment a vezetes. De ha vizsga van, annyira izgulok es raparazok, hogy remeg kezem-labam es folyamatosan hibazok. Szet esek fejbe, mert tudom, hogy hibazok. Elozo ejszaka alig alszok, mert mar akkor stresszelem magam. Esetleg tudnatok adni valami hasznos tippet, stressz ellen es hogy ne izguljak ennyire? Koszi! 24/N

2019. ápr. 3. 10:58
 1/5 anonim válasza:
51%
Velem is ez volt. Oktatóval minden rendben volt. De ha meglàttam az öltönyös uriembert hàt onnantol kezdve hibaztam. 5 xör buktam 6 -ra atmentem.
2019. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hát, vannak bizonyos szerek rá, amik blokkolják a stresszhormont, konkrétan én olyat szedtem, amitől olyan voltam, mint egy félzombi a legrizikósabb helyzetekben is.

Ez egy doki által felírt vérnyomáscsökkentő volt.

Biztos megvannak ennek a gyógynövényes megfelelői is, ezeket nem ismerem, a gugli biztosan.

2019. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso: kicsit nyugtato, hogy nem csak en vagyok ilyen leblokkolo “eles helyzetbe”.

Masodik: koszi, de mindenfele “bogyo” nelkul szeretnem elvegezni.

2019. ápr. 3. 13:53
 4/5 Molyember ***** válasza:
63%
Megbuktál kétszer, tehát már tudod, hogy milyen megbukni. Belehaltál? Nem kelt fel többet nap? Fokhagymás lett a csoki? Ugye. Nem történt semmi. Elment egy kis pénz, meg idő, de nem lett vége a világnak. Ha megint megbuksz, akkor sem történik semmi. Aki nem izgul, az nem is normális, de addig pánikolni, hogy csőlátásod legyen, nagyon felesleges. Hidd el, friss jogsival, egyedül, önállóan vezetni sokkal-sokkal félelmetesebb, mint vizsgázni. :)
2019. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem teher forgalmin vágtak meg másodjára. Első vizsgán kapkodtam és az volt a baj, meg a jármű váltója se volt épp túl jó és azzal b***akodtam. Másodjára meg túl nyugodt voltam mint aki majd elalszik úgy vezetett, de végigmentem akkor is egész szépen, persze hiba az mindig van, meg tévedés, főleg tanulóként aztán végül mégis buktam, mert eleinte úgy volt hogy mégis átmegyek, de egy regény sztori után a VB-t meghallgattam és mégis elvágott, ez van. Szóval még kell gyakorolni nincs mese, mert csak repülnek a 11ezrek az ablakon. A másik dolog meg sajnos, vagy nem sajnos elég korruptak tudnak lenni ilyen vizsgákon ami meg szinte csak a pénzről szól...
2019. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!