Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Békéscsaba kenőpénz forgalmi...

Hd5450 kérdése:

Békéscsaba kenőpénz forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Mondvacsinált okokkal buktatnak van olyan iskola ahol kérnek egy kis összeget hogy biztos legyen a forgalmi?

2019. ápr. 9. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Keress más oktatót és iskolát. Nincs kenőpénz főleg hogy ilyenen megbuksz.
2019. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Miskolciként nem tudom az ottani helyzetet, de én 3x buktam, mondtam az oktatónak valamit csináljunk már, erre az a válasz fogadott hogy nincs ismeretsége ebben, átlagban 2x legkésőbb 3x átmennek a tanulói, egy 50 körüli asszony meg kegyelemből ment át 4x-re, úgy hogy a vizsgáztató elnéző volt.


Nekem azt mondta ha csak úgy rákérdezek vizsga előtt, valószínű hogy el sem kell indulnom a kocsiból, és lejelentenek a közlekedési hatóságnál, tehát az addigi elért dolgaim ugranak, mondta ő is hogy rögtön olyan oktatóhoz kellett volna menni, és nem a 4.re készülnénk....

Nekem is úgy sikerült hogy már visszafelé mentünk, és az indexelő buszt nem engedtem ki, annak ellenére hogy egy pillanatra eszembe jutott hogy városi járat esetében ilyenkor meg kell álljak, mondta az ember hogy ne ilyen butaságon bukjak már meg, utána Ő mondta az útvonalat visszafelé.... végül 3 hibával meglett.

2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt annyira a pénzre mennek 😕 egy idős hölgy vizsgazott most jöttek mar vissza és az oktató belefekezet...a hölgy előtt senki és semmi nem volt mögötte sem majd az oktató csak annyit mondott hogy figyelni kellene...1-2 hónap mire újra kap időpont vizsgára...addig meg venni kell +3-4 órát illetve újra kifizetni a viszgadijat...es nem a pénzre mennek 😕
2019. ápr. 10. 19:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Segítség! :(
2019. ápr. 11. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem elsőre átment fősuli mellett minden kenőpénz nélkül. Olyan oktatót választott, aki felkészítette. Nem mondott nemet a felajánlott plusz órákra, és tényleges magabiztosságot kapott a többletköltségért, szerintem ez nem a korrupció melegágya így. Békéscsabán vizsgázott, csont nélkül át is ment. Mondjuk ő tud is vezetni.
2019. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok párodnak! Hát én nallam semmi felkészítés nem volt vezettem 30 órát szó nélkül és mentem viszgazni semmit nem tanított az oktató annyit mondott van érzekem hozzá mehetek viszgazni az a baj h bő 1 hónap mire ujra viszgazhatok...
2019. ápr. 11. 21:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem munkába jarashoz kellene a jogsi.. szeretném a következőt biztosra tudni! Napi 35 kilométert biciklizem a munkába mivel busz alig jár télen nyáron... autóval sokkal kényelmesebb lenne és ha most nem sikerült újra 1 hónap várakozás.
2019. ápr. 11. 21:25
 8/9 anonim válasza:

Békéscsabán vizsgáztam én és 3 barátom is.

Tavaly 2 barátom levizsgázott elsőre.

Most márciusban voltam én meg egyik ismerősöm meg egy valaki az iskolából, így harman mentünk március 29-én vizsgázni az első lány aki kezdte megbukott( nem csinált fékpróbát, nem indexelt, nem tudott megfordulni)

A második én voltam , elindultunk minden rendben ment, egyből megkellett fordulnom a város felé, levezettem meglett kenőpénz nélkül, utánam az ismerősöm jött, hasonló képpen hozzám (neki csak parkolást kellett igazgatnia) neki is meglett pénz nélkül. Útólag elmondta az oktató ,hogy az egyik legrosszabb és szigorúbb vizsgabiztost kaptuk , de meglett és április 10 óta vezetek is már rózsaszín kártyával. Nem a pénz számít hanem a tudás, rengeteget kell vizsgán tükörbe nézni, tekinteted találkozzon a vizsgabiztoséval. Figyelni, időben indexelni, szépen kanyarodni, tempósabban haladni, rendesen váltani, sebességet betartani, táblákat figyelni, egyirányú utcákat és jobbkezeseket

2019. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

4 év után és több ismerős vizsgája után elmondhatom hogy békés vm.-ben még mindig szarháziak a vizsgabiztosok többsége.

Korrupció már nincs, de szarháziság még mindig van, ez kb 80%-ban jelen sajna.



Megoldás lehetne hogy bepereled a vizsgabiztost pl mondvacsinált bukás után és a gatyáját is elperled.

És megoldás lehetne még hogy felvétel készüljön a vizsgáról.


Továbbá megoldás az, hogy átmegy az embere másik megyébe, ahol nem bu..ik a vizsgabiztosok.

ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!