Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma délután hazafelé jövet láttam egy erdős részen az egyik út mellett, pontosabban az út és egy földesút kereszteződése mellett egy traffipaxra hasonlító eszközt, de nem hinném, hogy az volt. Annyi volt az egész cucc, hogy egy kamera szerű doboz alul középen egy csőszerűséggel (kis oszloppal) volt rögzítve a földhöz. Úgy láttam, hogy lencse is volt rajt, ezért tűnhetett kamerának, és egyébként az út felé nézett. Az egész eszköz kb. térdig érő nagyságú lehetett. Senki sem volt a környéken, főleg rendőr nem, tehát nem valószínű hogy trafi volt. Ja és ne értesetek félre, tőlem aztán az is lehetett, nem mentem gyorsan. Szimplán csak érdekel, mi lehetett ez. Sajnos képet nem tudok mutatni, mert ötletem sincs, hogy keressek rá. Esetleg van valakinek ennyi infóból ötlete?

2019. ápr. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem geodéták vagy geofizikusok műszere lehetett.
2019. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Én is földmérőkre gyanakodnék, velük szoktak egyezkedni a kevésbé művelt autósok a felvétel törlésének tarifájáról. De ők alapvetően nem hagyják őrizetlenül az eszközeiket.
2019. ápr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!