Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felvennétek hitelt/kérnétek...

Felvennétek hitelt/kérnétek kölcsön pl. jogosítványra?

Figyelt kérdés

Még csak 2 éve dolgozom, és először nagyon tetszett a 200 ezres keresetem, de már régóta stagnál az anyagi helyzetem, nem jutok egyről a kettőre.

Amint félreteszek biztos,hogy jön egy váratlan kiadás ami maradéktalanul elviszi minden pénzem.

Minden hónapom ugyan úgy telik mint a többi, unom az életem, szeretnék munkahelyet váltani, és szeretném letenni a C kategóriát amivel akár belföldön is jobban keresnék.

Ennek mind tudjuk az árát, és ha részletre fizetem sem biztos, hogy bele fog férni minden. (nem beszélve arról, hogy úgy még több idő)

Ott nyilván többet keresnék, és hamarabb visszatudnám fizetni az esetleges tartozást, csak már rettenetesen unom, hogy mindig jön valami ami totál lenulláz.Ott vagyok a kapujában kezemben a pénzel,hogy kezdeném és már idén kétszer meghiúsult a tervem.


2019. ápr. 15. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsönt arra veszel fel amire akarsz. De jól gondold át, hogy fogod-e tudni fizetni.
2019. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot kell eldöntened:

- megtérül-e számodra a hitelfelvétel költsége, azaz biztosan keresel-e majd annyival jobban, hogy belátható, számodra elfogadható időn belül visszajöjjön a jogaira ÉS a hitelre költött pénz

- az átmeneti időszakban van-e anyagi tartalékod, tartalèkmegoldásod addig, amíg nem kezdesz el valóban jobban keresni.


Ezzel együtt, amennyi marhaságra fel tudnak venni személyi kölcsönt az emberek, mindenképp dícséretes, hogy te gyakorlatilag egy “termelőeszközbe” szeretnél hitelből befektetni.

2019. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Amit fèlreteszel a jogsira, ahhoz semmi esetben se nyúlj hozzá. Ha nagyon kell hirtelen másra, akkor oldd meg máshogy, ne nyúlj hozzá a jogsis pénzhez.

Ha hitelt veszel , akkor utána hiába keresel többet, a törlesztés miatt még lehet rosszabb lesz.

Bár én nem vagyok hitel parti, ilyen esetben sem. Ha nem tudsz rá összespòrolni, vissza fizetni sem fogod tudni lehet.

Vállalj addig tùlòràt vagy masodallast.. Adj plazmat (alkalmanként 6ezret kapsz). Próbáld máshogy megoldani, nem kölcsönből. De persze a te döntésed teljes mértékben.

2019. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!