Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vizsgabiztosnak pénz?

Vizsgabiztosnak pénz?

Figyelt kérdés
mielott bárki is itelkezne ... a forgalmi vizsgam kozeledik ( junius eleje ) es hogy is mondjam... nem allok annyira jol, sokszor hibazom meg orakon, de mar a vizsgat befizettem , tehat muszaj elmennem. Viszont meg plusz orakat is kene vennem, azonban mar szinte nincs penzem ra. Azt a plusz penzt, amit a pluszorakra szannam, inkabb arra szannam, hogy biztosan atmenjek a vizsgan. Szerintetek lehetseges, hogy megkerdezzem az oktatot errol a ‘’viizsgabiztost lefizetem,, dologról? Vagy ezt o maga ajanlja fel ? Akinek van tapsztalata errol, annak tanacsat szivesen fogadom :) Köszi elore is
2019. ápr. 18. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, eggyel közelebb kerülsz a végzethez, mármint nagy az esélye, hogy autóbalesetben patkolsz el, csak azért mert le volt fizetve a vizsgabizos!
2019. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak hallottam h manapsag mindenert buktatnak... Es gondoltam bebiztositanam magam. pluszorakkal mar nagyon sokba kerul, koszi az erdemi valaszt
2019. ápr. 18. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy lefizetheted a vizsga biztost, de nem leszel előrébb, attól ugyanúgy béna leszel a volán mögött. Viszont a biztos nem lesz olyan hangulatban, hogy egy kis kenő pénzt elfogadjon, és ez még csak a jobbik esett! Meg próbálhatod, de úgy elküld az anyjába, hogy az egésztől elfog menni majd a kedved!


https://www.youtube.com/watch?v=5vSI9EB3-Rc

2019. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Marmint en ugy ertettem, hogy az oktatoval kell lebeszelni ? Jo, nyilvan nem mennek oda a VB -hez
2019. ápr. 18. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

De miért kéne lefizetni, miközben többet kéne gyakorolni sutyiban otthon, ha egyáltalán van közeli ismerős, aki ezt bevállalja!

Hiába fizeted le, akár a biztost vagy az oktatót, mikor nem olyan alkat, és szembe megy ő is a szabállyal, nem fognak elnéző lenni veled, vegyél erőt magadon és tanulj meg vezetni!

2019. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit OFF, de ha valakinek már a plusz órákra nincsen pénze, az hogyan akar később vezetni?
2019. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%

Offolok, mert priviben írtam választ.


Mondjuk itt a kérdés az is, hogy a kérdező szeretne e vezetni a jövőben vagy család unszolására csinálja, de ő életében nem fog autóba ülni illetve, hogy hányszor bukott és benne van e még a határidőben vagy csúszik ki (ez utóbbikról később írok).


Azért más az, hogy valaki x HUF plusszért megkapja a jogsit aztán felszalad az első fára, elüt valakit, stb. , meg más az, hogy valaki megkapja a jogsit, mert a szüleinek ez a nagy álma, de az életben nem fog a volán mögé ülni, mert neki ez nem tetszik, fél, nem tudja megszeretni a vezetést, helyette tömegközlekedik, távolságibuszozik, stb.


Én nem ajánlgatom senkinek, mert bűncselekmény lenne, most csak véleményt írok;


Szerintem


- Ha a tanuló tudja, hogy SOHA nem ül volán mögé, akkor még sztem ok lehetne a plusz mani


- Ha a tanuló a határidőből csúszik ki (nem tudom hogy van most, de tíz éve 2 év volt a sikeres kresszvizsgától kezdve a határidő) vagy megbukott 4x, (viszont tényleg apró bakikat vét), DE fog folyamatosan gyakorolni jogsival, vannak rokonai, ismerősei, akik ezt vállalják vagy vesz még órákat, azt mondom ok lehetne a plusz mani.

2019. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fektesd a pénzed a tudásodba!


Azt mondjuk nem értem, hogy ha nem megy a vezetés, hogy a francba vagy bejelentve vizsgára?!

Oktattó ismerősömtől hallottam, hogy a tanulói 0 tudással már szinte könyörögnek neki, hogy jelentse be őket vizsgára...

2019. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom arrafelé hogy megy, nálunk az oktatóm a helyszínen tudta meg, hogy ki lesz a vizsgabiztosom, szóval ilyet hogy előre tervezni, hogy kenőpénzt adjak neki esélytelen volt. Illetve szóba se került, mert nem akartqm mások életével játszani, hogy semmi tudással menjek át a vizsgán. Ismerőstől hallottam, hogy ez azért van akinél tabu, csúnyán fel is jelenthetnek ha bepróbálkozol és nem nyitott rá. Aztán még el is tiltanak és még több pénzed ugrik, jogsi meg sehol. Ha biztosan kezeled a kocsit és rendesen figyelsz, akkor nem olyan lehetetlen a forgalmi vizsga. Ha ez nem megy, akkor nem kell vezetni.
2019. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oktatónak kell adni a pénzt, majd ő lerendezi a vizsgabiztossal, nem kell megijedni elfogadja az,talán várja is, hogy felhozd a dolgot.
2019. ápr. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!