Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkár/telekocsi/stb. melyik...

Oszkár/telekocsi/stb. melyik autót érdemes választani ha a minél nagyobb lábtér a lényeg?

Figyelt kérdés

Eddig vonattal jártam, ott negyedórát leszámítva a maradék 2 órát végig álltam, most oszkározni fogok (Pest-Miskolc) melyik típus a legjobb? Azt tudom régebbről, hogy a Fiat Multipla az tutira kerülendő, s talán az ilyen 7+ személyes kisbusz szerűségek a legjobbak. Nektek mik a tapasztalataitok?


Persze kár beírni olyat, hogy az xy 30M+ HUF-ba kerülő autóban nagy a lábtér, mert olyannal úgy sem oszkároznak, szóval maradjunk meg kérem a realitások talaján :)


Köszönöm!



2019. máj. 3. 09:24
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy milyen autorol van szo,beszeld meg a tulajjal hogy te az anyosülesen szeretnel utazni ha lehetseges!Ott mindegyiben van eleg labter!
2019. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ilyenek vannak pl.:

RENAULT TRAFIC, 2019

Ford Transit, 2012

Opel vivaro, 2008

Mercedes-benz vito-tourer, 2019

Volkswagen Scirocco, 2008

Ford Tourneo , 2014

Chevrolet Lacetti, 2007

Suzuki Liana , 2004

Opel Vivaro, 2016

Skoda Octavia, 2006

Opel Vivaro, 2002

Fiat Ducato Panorama, 2009 (ez a legnagyobb, nem?)

Audi A6, 2005

Opel Astra, 2017

Renault megan, 2004

Citroen C5, 2006

Mercedes Benz Vito, 2012

2019. máj. 3. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:

még a seat arosamban is nagy a lábtér az anyósülésen, 180 centiig kényelmes


megbeszéled a jobb 1et ahogy az első is írta, és még egy moped autóban is jól érzed majd magad

2019. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen renault meganhoz képest még az én nissan micramba is nagyobb lábtér van
2019. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

skoda superb a hátsó lábtérkirály.

de a skoda octavia (nem első generációs) és a kia ceed is nagyon tágas hátul.

a drága autókban sem feltétlenül nagy a hely hátul, kivéve a merci S klasse meg az Audi A8L. az A4-es audi pl. kifejezetten nyomorgós...

2019. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a listádból audi a6, merci vito tourer és az octavia, citroen c5 jó.

transit, ducato, és egyéb sima furgonok, a vezetőnek nagyon kényelmesek, az utasoknak nagyon nem

2019. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak!! ;)
2019. máj. 3. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk valamit elég rosszul csinálsz, ha helyjegyes vonaton kèt óràt ácsorogtál. De persze a te döntésed, hogy a valamivel lassabb, mindenképp drágább, , de több személyes teret kínáló vonatot választod, vagy oszkározol.
2019. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!