Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetek még kamionsofőr, ha...

Lehetek még kamionsofőr, ha megbuktam a B kategóriás forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Az az álmom, hogy kamionsofőr legyek, de ha egy B-t nem tudok megcsinálni... Elsőre buktam meg, természetesen készülök a második vizsgára, de nagyon rossz érzés. Mégis hogy akarok így a vezetéssel foglalkozni a jövőben?

2019. máj. 8. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Lehetsz.

Senkit nem érdekel hányadikra sikerül.

2019. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Senki nem tudja hányadikra mentél át! Ne félj
2019. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet mindenkinek rossz napja. Ne búsulj, legközelebb majd sikerül.
2019. máj. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

B kategóriában elég ritka, hogy valaki elsőre àtmenjen. Mindent a pénz mozgat, minél többet le akarnak gombolni rólad. Persze elofordulhat, hogy tényleg jogosan buktatnak meg. De általában csak addig keresik az apró hibákat, amíg elég nem lesz a bukàshoz.

Nagyon ne szidd magad. Megtanulni jól vezetni úgyis ezután fogsz. A 30 óra az alapokra elég.

2019. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Simán lehetsz.

Amilyen tehetségtelen, töketlen, életképtelen sofőröket látok nap mint nap (depóban dolgozok), meggyőződésem, hogy némelyiknek egyáltalán nincs jogsija. Semmilyen.

2019. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 2x buktam a B vezetésen, C elméletin, 2x a C vezetésin, meg talán 1x a CE vezetésin de abban nem vagyok már biztos :D
2019. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. :)

Főleg neked, utolsó, örülök, hogy nem adtad fel. Én utálom magamban, hogy már az első problémánál feladnék mindent, ezen változtatnom kell. A munkahelyemen kisírtam magam a szállítónak, aki mondta, hogy a C+E-n ő is megbukott, egy figyelmetlenség miatt. Meg van egy ismerőse, aki nyolcadszorra ment át a B-n.


Egyébként hibáztam, persze, hogy hibáztam. De az oktatóm délután mesélte, hogy aznap hárman vizsgáztunk nála, és hármunk közül messze én voltam a legügyesebb, mégis én buktam meg egyedül, mert rossz vizsgabiztost fogtam ki... Kva jó...

2019. máj. 9. 04:24
 8/8 anonim ***** válasza:
na látod, az életben lesznek még ennél sokkal nagyobb bukások, azok után is fel kell állni, leporolni magad és menni tovább :D Addig ameddig nem sikerül :) Hajrá
2019. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!