Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet-e Pest megyében is egy...

Lehet-e Pest megyében is egy Shell benzinkúton osztrák 10 napos pályamatricát kapni?

Figyelt kérdés
vagy csak határ közeliben?

2019. máj. 12. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Csodálkoznék ha lehetne...
2019. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ingáztam átmenőben sokat Ausztrián,de Pest megyében nem tudok róla,bár nem sok helyen érdeklődtem.Az M1-en nem kell kitérőt tenni egy matricáért.Én itt teletankoltam és a határ közelében megint tankoltam és matricát is vettem.A határnál akár 30 FT-al is drágább a benzin, nem kell euró,de az osztrákoknál még drágább.Tapasztalatom szerint Oed-nél van az A1-es pályán a legolcsóbb kút.
2019. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

„A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. ügyfélszolgálati irodáiban cseh, szlovén és osztrák autópálya-matricák is vásárolhatók.”

[link]


A Magyar Autóklub is árul osztrák autópálya-matricákat is: [link]

2019. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni:

[link]


Ahogy nézegettem, úgy láttam, hogy a Dunától nyugatra eső kutakon árulnak osztrák matricát.

2019. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb az ASFINAG honlapján online megvenned.
2019. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. máj. 14. 01:01
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet
2019. jún. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!