Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul nagyjabol...

Mennyibe kerul nagyjabol Taxival Budapestrol Szolnokra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

20000 Ft körüli árakat láttam 1-4 főre, egy irányban, de nem (feltétlenül) taxival. Keress rá “reptéri transzfer Szolnok” keresőszóval. (Nyilván nagyságrendileg hasonló az ár belvárosi úti cél esetén is.)


Egyébként nem írtad, miért kell taxiznod, de sokan nem tudjak, hogy Budapest és Szolnok között egészen elképesztő időpontokban is járnak vonatok - és akkor már csak Szolnokon belül kell taxiznod.

2019. máj. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Sok mindentől függ, de szerintem ilyen 30-40 ezres összegre számíts.
2019. máj. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik taxiársaság oldalán néztem. Útvonaltól függően kb. 45 ezer forint, de inkább több. Visszautat külön nem kell fizetni. Ez csak városhatártól városhatárig szól. Budapesten és Szolnokon belüli út erre még rájön.

Ha autópályán akarnál menni, azt is külön meg kell fizetni.

2019. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Akkor én vagy régi árat néztem, vagy egyútit és az apróbetűsben volt az üresfutás díja.
2019. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Bp. - Kecskemét az 30-40 között azt tudom, szóval kb. Szolnok is ilyen körül van.


Rohadtul nem éri meg :D

Inkább keress Oszkáron vagy sofőrszolgálaton.

2019. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es!


3-4 Budapesti taxit néztem. 700 Ft alapdíj, 300 Ft/km és 75 percdíj minden taxitársaságnál egységesen városon belül.

Vidékre kétféle megoldást találtam, de a lényegében azonos.

Az egyiknél 300 Ft/km, visszautat nem kell fizetni, a másiknál vidékre 150 Ft/km, de a visszautat ki kell fizetni.


Autópálya használat nem tudom, hogy van szabályozva, van ahol láttam erre utalást, máshol nem.

2019. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!