Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Motorkerékpár restaurálását egy adott cégre szoktátok bízni vagy mindenegyes folyamat külön szakembert kíván?

Adott egy viszonylag jó állapotú, de azért inkább "fellelt" Pannonia P12. Nekem ez lenne az első restaurálásom. Tervezem, hogy én szedem szét és tisztogatom meg az alkatrészeket, hogy addig is ismerkedjek a motorral. Sok cég hirdeti úgy magát, hogy komplett felújítást vállal, még több szakember vállal külön részmunkafolyamatot (festés, galvanizálás, krómozás, lakatosmunka stb.). Érdemes inkább minden szakembert egyesével felkeresnem vagy rábízhatom az egészet egy cégre is? Főleg a kellő típusismeret miatt kérdezem...

Keress kérdéseket hasonló témákban: motorkerékpár, motor, restaurálás, felújítás, munkafolyamat, szakember

máj. 21. 11:53  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Motorozáshoz milyen nadrágot javasolt vennem, hogy ne fájjon a térdízületem?
Bukósisakot viszitek magatokkal vagy a motoron hagyjátok (benzinkút, fagyizó stb. )?
Majdnem kárt tettek a motoromban, rájuk kiáltottam és nekik állt feljebb, hogy van ez?
Piszkálták a motoromat, szóltam érte, én lettem a bunkó. Miért van ez?
Miért olyan drágák a Red Baron kereskedésben lévő motorok?
Motorkerékpár szállítás futárral?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!