Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Waberers franchise-ok közül...

Geza.benedekfi kérdése:

A Waberers franchise-ok közül melyiket ajánljátok? Van különbség az egyes franchise-ok között? Van tapasztalatok velük? Köszi.

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Semelyiket.
2019. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem (csak) a frencsájzokkal van a baj, hanem az egész fos waberers rendszerrel. Hogy egy szimpla akksi csere eltart napokig, 6 óráig várakoztattak anno egy lyukas levegőkábel miatt, akkor az hogy nincs a telepen parkoló sehol, egyszer sétálj el a nagykőrösire és nézd meg hogy a pótkocsik egymás hegyén hátán, sokszor még elfordulni sem tudtam, nem hogy leparkolni az autót amikor mentem volna haza, akkor az hogy lehet nem pesten raknak ki, hanem a mosonmagyaróvári telepen, és akkor buszozz le pestre a petyelkáddal mert a kocsid ott van pesten. Ja az én frencsájzom ráadásul csepeli telephelyű volt, és állandó cirkusz volt abból, hogy ha csepelen hagytam az autóm akkor pesten raktak ki, ha pesten hagytam az autóm akkor csepelen ...


Az üzemanyag pénzt (ha még van ilyen) előszeretettel az összes levonta tőlem, lehet ha nekivágtam volna a falhoz őket akkor megkaptam volna, de most komolyan ha nem szólok akkor az azt jelenti hogy nem is jár nekem, vagy mi a fsz?!


A sokat szidott Supernovánál vagyok most, korai lenne még bármit mondani, de annyit előljáróban elmondanék hogy szóltam hogy rossz az akksim, nem kezdték el vizsgálgatni hogy tényleg rossz-e vagy csak idióta vagyok, nem várakoztam napokig, 10 perc alatt a szemem előtt kicserélték, és ha valamit kértem adtam. A waberersnél mondtam hogy rossz az állófűtés, a válasz: "nyáron nem javítunk állófűtést" Ja meg hogy ha gyorsabb ügyintézést akarok akkor fizessek LOL !!!!


Ja és ugye itt Volvok és Mercik vannak, úgy kezdtem hogy Volvo nem kell, Mercit szeretnék, azt mondták semmi gond, a Waberersnél adtak egy fostos középfülkés dafot pedig ott lógott 20 parlagon álló gép sluszkulcsa köztük nagyfülkés dafok, de nem nekem azzal a szutyokkal kellett mennem...


Szerintem is érdemes elkerülni a wábit mert az a baj, hogy ha ott kezdesz az ottani dolgok fognak berögzülni, és olyan leszel pár év múlva mint valami ősember aki nem érti a modern világot :D Ilyen hogy nincs napidíj Magyarországon belül? Meg üzemanyag pénz? Meg hogy 10 ből 9 pótkocsi egy szarrakás? Meg hogy 10 ből 10 autó rektes mint egy csöveslaktanya? Amikor egy valamire való céghez kerültem a waberers után ezek nekem annyire új dolgok voltak, hogy tiszta autó, jó pótkocsi stb.... :DDD

2019. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2019. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknél anyázni kell hogy meg kapd a pénzed, és ne szivassanak.
2019. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vándor Intertrans.

Bár eljutott oda a pontra a cég hogy névváltás megvolt, a frencsik lassan egybeolvadnak 3-4 frencsire szóval nem tudni ki/mi marad.

2019. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!