Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha nem tudok elmenni a sofőrvizsgámra abból adódhat valamilyen probléma?

persze azon kívül, hogy nem lesz jogsim.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vezetés, KRESZ, soförsuli, tanulás, közlekedés, probléma, részvétel

jún. 17. 14:54  Privát üzenet  

A válaszok

Sofőrvizsga?

Kevered a szezont a fazonnal :)

Sofőrvizsga az amikor elmész jelentkezni egy céghez sofőrnek és vezetned kell miközben bent ülnek és nézik, hogy hogy tudsz vezetni...

Nem inkább a forgalmi vizsgára gondolsz?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 17. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De.

# 2/9Időpont jún. 17. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat, nagyon siettem és rosszul írtam.

# 3/9Időpont jún. 17. 15:06 Privát üzenet
Nem kötelező elmenni, azt csinálsz amit jónak látsz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 17. 15:07 Privát üzenet

Nem kötelező, nem lesz semmi ha nem mész el de azért illene odatelefonálni az oktatónak, hogy ne várjon feleslegesen...

pl. felhívod hogy beteg vagy, rosszul érzed magad és nem tudsz menni... megy a hasad mint a murányi lónak

# 5/9Időpont jún. 17. 15:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként pont ezt akartam kérdezni, hogy az oktatómmal legalább 3 hónapja nem beszéltem/ nem is vezettem, mert külföldön voltam. És nem vagyok biztos benne, hogy tud arról, hogy egyáltalán mikor kellene mennem. Ebben a helyzetben is fel kéne hívjam szerintetek?

# 6/9Időpont jún. 17. 15:13 Privát üzenet

"És nem vagyok biztos benne, hogy tud arról, hogy egyáltalán mikor kellene mennem"

Biztos lehetsz venne, hogy tudja, nélküle nincs vizsga...

Azt kéozeldcel, hogy te elmennél a vizsgára, az oktató meg nem... és azt mondaná, hogy nem tudta, hogy vizsgázol.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 17. 15:24 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Hihetetlen, hogy előbb írsz ide ahelyett, hogy kezedbe vennéd azt a szájbavert telefont és felhívnád az oktatód, hogy mi a csöcs van, félsz tőle, vagy mi?

A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 17. 16:10 Privát üzenet
Utolsónál a pont :)

# 9/9Időpont jún. 17. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez probléma forgalmi vizsgán?
Rieju RR50 esemen egyik naprol a másikra el ment a szikra én trafora gyanakodtam es vettem egy ujjat de még mindig nincs szikra ötletek essetleg? Talán a jeladoval lenne a probléma?
Ha a PÁV3 vizsgan többször bukik valaki akkor annak milyen következményei lehetnek? Hányszor lehet menni rá? Vagy félévente újra lehet próbákozni probléma mentesen?
Parkolási probléma. Milyen jogon küld el a szomszéd máshová parkolni?
Vag Tacho V5. 0 Probléma?
Wizz Air repülőjegyen probléma, ha MR szerepel MS helyett a nevem előtt? (22-L)

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!