Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem tudok elmenni a sofőrvi...

Ha nem tudok elmenni a sofőrvizsgámra abból adódhat valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
persze azon kívül, hogy nem lesz jogsim.

2019. jún. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Sofőrvizsga?


Kevered a szezont a fazonnal :)


Sofőrvizsga az amikor elmész jelentkezni egy céghez sofőrnek és vezetned kell miközben bent ülnek és nézik, hogy hogy tudsz vezetni...


Nem inkább a forgalmi vizsgára gondolsz?

2019. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De.
2019. jún. 17. 15:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon siettem és rosszul írtam.
2019. jún. 17. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elmenni, azt csinálsz amit jónak látsz.
2019. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, nem lesz semmi ha nem mész el de azért illene odatelefonálni az oktatónak, hogy ne várjon feleslegesen...


pl. felhívod hogy beteg vagy, rosszul érzed magad és nem tudsz menni... megy a hasad mint a murányi lónak

2019. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ezt akartam kérdezni, hogy az oktatómmal legalább 3 hónapja nem beszéltem/ nem is vezettem, mert külföldön voltam. És nem vagyok biztos benne, hogy tud arról, hogy egyáltalán mikor kellene mennem. Ebben a helyzetben is fel kéne hívjam szerintetek?
2019. jún. 17. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"És nem vagyok biztos benne, hogy tud arról, hogy egyáltalán mikor kellene mennem"


Biztos lehetsz venne, hogy tudja, nélküle nincs vizsga...

Azt kéozeldcel, hogy te elmennél a vizsgára, az oktató meg nem... és azt mondaná, hogy nem tudta, hogy vizsgázol.

2019. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy előbb írsz ide ahelyett, hogy kezedbe vennéd azt a szájbavert telefont és felhívnád az oktatód, hogy mi a csöcs van, félsz tőle, vagy mi?
2019. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :)
2019. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!