Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi ez a sok hangos, légcsavaros repülő Nyíregyháza környékén?

Már vagy 2-3 órája itt járkálnak, arra keltem. De úgy búgnak, zúgnak, hogy hihetetlen. Kimentem az előbb, nehéz észrevenni őket, sokkal nehezebb, mint a "rendes", sugárhajtású utasszállítót, de sikerült, mert alacsonyan ment. Nagy, szürke, olyan, mint egy bombázó. Kelet felől ment nyugat felé, Nyíregyháza irányába.

Biztos volt, aki hallotta.

jún. 18. 05:49  Privát üzenet  

A válaszok
szúnyogirtás

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 18. 06:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komolyan? Itt és így? Azt nem vízpart közelében szokták a szutykos An-2-es hokikkal alig 50-100 méter magasan?

# 2/8Időpont jún. 18. 06:40 Privát üzenet
A legter.hu adatai alapján jókora korlàtozott légtér van most érvényben a vàros környékén, ahogyan az ország számos más pontján is. Az elmúlt hetekben sok helyen tartottak NATO-hadgyakorlatokat , az a tippem, hogy ez is része lehetett. Erre utal a korlátozott légtér elrendelése is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 18. 07:27 Privát üzenet
ha tényleg katonai akk pls lőjj róla képeket

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 18. 07:50 Privát üzenet

A leírásod alapján teherhordó drónok. Most állítják őket hadrendbe. Az USA is telepít uniós országba, de ezek talán nem azok. Ezek mindenre használhatóak. Légi fényképezés, elfogás, stb..Ez a jövő, meg kell szokni. Azonnal menetkész, asztal mellől irányítható, és ha lezuhan, nincs emberveszteség.

itt Budakeszin is van.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 18. 08:23 Privát üzenet
A közelkeleten ez a menő harci eszköz. Persze csendesebb kiadásban.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 18. 08:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azóta nem jöttek, csak azon a reggelen, de akkor egymás után vagy 7-8-szor, de lehet, hogy csak egy volt, ami köröket tolt.

Ha valóban drónok, akkor azok légcsavarosak és ekkora hangjuk van?

# 7/8Időpont jún. 30. 14:07 Privát üzenet
biztos nem drón volt

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 30. 14:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyíregyházán a kígyó utcában kígyók számára festették fel az utat?
Mennyire szeretnek buktatni Nyiregyhazan a vizsgabiztosok?
A 2-es vasútvonalon miért nem használják a hangos utastájékoztást?
11es vagyok és nagyon vonz a Nyíregyházi Egyetem pilótaképzése 4es tanuló vagyok nem vagyok kiemelkedő. Az ott tanuloktol vagy olyanoktol akik ismerik hogy milyen nehéz elvegezni, bejutni?
Mi az a városban, ritkán, éjszakánként hallható hangos, furcsa, rövid dallam/szignál?
Szegedre esetleg Nyíregyházára el lehet utazni VONATTAL Nagydorogról?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!