Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egy koncert...

Ti elmennétek egy koncert miatt Brüsszelbe? Pontosabban Brüsszel mellé?

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani, mennyire biztonságos a közlekedés (Reggel mennék este jönnék, a koncert delutan lesz.)? Ha valakinek van tapasztalata/meglátása szívesen olvasnám. :)

2019. júl. 7. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Autóval nagyon hosszú, nem lehet 1 nap alatt. Repülővel sem hiszem, hogy 1 nap. Eleve ott kell lenni másfél óràval hamarabb a reptéren minimum. Aztán vissza ugyanez. Meg a koncert is aznap...
2019. júl. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
70%
Ha hat körül véget ér, megoldható elvben, van olyan gép, ami 3/4 kilenckor indul Pestre.
2019. júl. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira érdekes számomra a koncert és esélytelennek tűnik, hogy valamelyik közeli országban is legyen hasonló, ráadásul a repülőjegy is elviselhető àron vsn, akkor miért is ne? Ha szépen kijön a menetrend is és a késő esti gépet kényelmesen eléred rászámolva kb 1,5-2 órát az indulás előtt, akkor nem lehet gond.
2019. júl. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy koncert fél órától 3 óráig is tarthat és a meghirdetett kezdési időben szinte soha nem szokták elkezdeni, fél-egy órát számolj rá. Budapestről is késhet a gép, aztán mire kijutsz a repülőtérről, visszafelé illik 2 órával hamarabb ott lenni, hogy kényelmesen átjuss a biztonsági ellenőrzésen, illetve a koncert nem tudom mekkora, de onnan is ki kell jutnod és eljutni a reptérig.

Én a helyedben foglalnék egy éjszakára szállást és kényelmes módban nyomnám.

2019. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem, szomszéd városig nem megyek el koncert miatt annyira nem érdekel a zene.


Repülővel megjárható simán, de brutál fárasztó lenne.

Feltéve ha van megfelelő közvetlen járat.

2019. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogyne! Persze!!!! Máris!
2019. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, most nézem, hogy nem is Brüsszelben lenne. Azzal az úttal is kalkulálnod kell. Nem tudom milyen koncert, milyen tömegközlekedés megy oda Brüsszel mellé, de pl. sokan is lehetnek a koncert után és nem férsz fel a tömeg miatt a buszra, meg kell várnod a következôt akkor, már itt meg is csúsztál az idôvel. Vagy ne adj Isten eltévedsz, rossz jármûre szállsz, stb. Szóval ha sikerülne is max. rohanva és stresszelve végig.
2019. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen koncert, mikor lesz? Várhatóan milyen hosszú?
2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
És mi a fåszért kellett lepontozni, parasztok?
2019. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Én senkit nem pontoztam le...

Valóban jó azokkal is számolni, amiket írtatok, külön köszönöm, még nézem a lehetőségeimet.. A kérdésem inkább nagy részben erre az egy mondatrészre irányulna: "mennyire biztonságos a közlekedés"...

2019. júl. 7. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!