Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori dolog az,...

Mennyire gyakori dolog az, hogy valakinek, csak 3. vagy 4. -re sikerül a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran előfordul.


Létezik olyan, statisztika, hogy vizsga sikerességi mutató, azaz hogy az adott iskolában a vizsgák hány százaléka volt sikeres. [link]


Ez a nagyobb iskoláknál rendre ilyen 40-50 %, tehát 1-2 bukás átlagosnak mondható.

2019. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Az igazságot akarod tudni?ha nem nyomsz a vizsgáztató zsebébe valamit akkor százszor is meg csinálhatod a vizsgát és tudhatsz tökéletesen mindent akkor sem fogsz átmenni
2019. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori meg az is, hogy elsőre sikerül ugyan, csak a 30 helyett 2x annyi vagy még több órával az illető háta mögött.
2019. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én nem nyomtam a vizsgáztató zsebébe semmit, mégis átmentem elsőre. Hogyan történhetett? :D
2019. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyakori. Függ a vizsgáztatótól, oktatótól, szerencsétől. Van akit le kell fizetni, van akit nem.


Semmi jelentősége nincs, hogy hányszor mentél, ha végül sikerül. Az égvilágon semmi összefüggés nincs aközött, hogy milyen jól/biztonságosan vezetsz, és hogy hogyan sikerült a forgalmi vizsgád.

2019. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3x vizsgáztam eddig forgalomban, egyik kategóriában sem buktam meg egyszer sem, sosem adtam kenőpénzt. Persze, a saját hibáinkat könnyebb a vizsgabiztosra kenni, úgy nem az jön le belőle, hogy nem tudsz vezetni, azért buksz meg állandóan.
2019. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anno (91-ben) harmadszorra mentem át a forgalmi vizsgán. Nem bánom (igaz plusz pénz volt, de akkor még a szüleim fizették), de szerintem jobban megtanultam vezetni.
2019. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
haverom nyolcadszorra. már paxra akarták kldeni, de végl sikerlt neki. én másodszorra, mert elsőre a vizsgabiztos összeszarta magát
2019. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!