Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire gyakori dolog az, hogy valakinek, csak 3. vagy 4. -re sikerül a forgalmi vizsga?

júl. 11. 23:28  Privát üzenet  

A válaszok

Gyakran előfordul.

Létezik olyan, statisztika, hogy vizsga sikerességi mutató, azaz hogy az adott iskolában a vizsgák hány százaléka volt sikeres. [link]

Ez a nagyobb iskoláknál rendre ilyen 40-50 %, tehát 1-2 bukás átlagosnak mondható.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 11. 23:57 Privát üzenet
Az igazságot akarod tudni?ha nem nyomsz a vizsgáztató zsebébe valamit akkor százszor is meg csinálhatod a vizsgát és tudhatsz tökéletesen mindent akkor sem fogsz átmenni

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 11. 23:57 Privát üzenet
Elég gyakori meg az is, hogy elsőre sikerül ugyan, csak a 30 helyett 2x annyi vagy még több órával az illető háta mögött.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 12. 00:04 Privát üzenet
Érdekes, én nem nyomtam a vizsgáztató zsebébe semmit, mégis átmentem elsőre. Hogyan történhetett? :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 12. 07:59 Privát üzenet

Nagyon gyakori. Függ a vizsgáztatótól, oktatótól, szerencsétől. Van akit le kell fizetni, van akit nem.

Semmi jelentősége nincs, hogy hányszor mentél, ha végül sikerül. Az égvilágon semmi összefüggés nincs aközött, hogy milyen jól/biztonságosan vezetsz, és hogy hogyan sikerült a forgalmi vizsgád.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 12. 10:37 Privát üzenet
3x vizsgáztam eddig forgalomban, egyik kategóriában sem buktam meg egyszer sem, sosem adtam kenőpénzt. Persze, a saját hibáinkat könnyebb a vizsgabiztosra kenni, úgy nem az jön le belőle, hogy nem tudsz vezetni, azért buksz meg állandóan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 12. 10:51 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

Én anno (91-ben) harmadszorra mentem át a forgalmi vizsgán. Nem bánom (igaz plusz pénz volt, de akkor még a szüleim fizették), de szerintem jobban megtanultam vezetni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 13. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A STIKK-es elindulás mit takar?
Szerintetek is általánosságban elmondható, hogy a magyarok borzalmasan rossz sofőrök, és a legjobb lenne, ha a jelenleginél 4-szer ilyen szigorúbb kresz, forgalmi és alkalmassági vizsga lenne?
Mi történik akkot ha forgalmi vizsga közben megadja magát az oktatóautó?
Milyen jó tanacsotok van forgalmi vizsgára?
Most akkor honnan számítva két éves a jogsi?
Forgalmi vizsgán nincs kikötés az oltozetre, ugye?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!