Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Egyéb kérdések

A kérdés

Akik most vagy nem rég csináltak KRESZ vizsgát, Ti hogyan gyakoroltatok?

4 évvel ezelőtt csináltam B-ből, akkor még frankón működött a SZAKOE gyakorló oldala, múlt évben C-t csináltam, ott valami nexis oldalra kellett regisztrálni, az is sokat segített, most csinálom az E meg a D jogsit, erre egyik oldal sem működik, csak a kreszteszt infó, de az még a régi rendszerből a 2014-es kérdéseket tartalmazza.

Lehet kell vennem gyakorló progit sok ezerért, sőt sanszos, de azért megpróbálom azt ingyen megoldani..

Köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: KRESZ, SZAKOE, szerkezettan, Cjogsi, Djogsi, gyakorlás

júl. 12. 13:23  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

Az én sulimnak volt egy belső online elérhető felülete tesztelni, mobilról is ment. A nexiuslearingesre is regisztráltam, de úgy tűnt elég kevés kérdés van fent.

A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 13:45 Privát üzenet

én alapból e-learning oktatásban csináltam meg és ott voltak kérdések

De barátom bejart az órákra és o is kapott/vett ilyen regisztrációt, csak annyi, hpgy neki ebben a programban csak a próbavizsga volt elérhető, a tobbi nem

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 13. 08:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
KRESZ gyakorlati oktatás során kérhetem-e az oktatót arra, hogy bizonyos helyeken (pl. dimbes-dombos, lejtős helyeken is) gyakorolhassam a vezetést, vagy általában ő szabja meg,...
Most akkor át szabad menni a záróvonalon?
Szerintetek az e-titan megbízható? Kresz vizsgán ki ment ezzel át? Mennyit gyakoroltatok egy nap?
Ti hol gyakoroljátok, gyakoroltátok a mozgóképes KRESZ feladatokat?
Kresz vizsgára valo felkészülésre, napi hány orát gyakoroltatok? B. kategoria.
Jogsiból, az elméleti vizsga az a kresz igaz? Hol gyakoroltatok?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!