Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » PÁV4 pályaalkalmassági vizsgál...

Amyni kérdése:

PÁV4 pályaalkalmassági vizsgálatról szeretnék picit többet tudni! Sajnos 5. sikertelen forgalmi vizsgám volt hétfőn és ide kell fölmemnem. Tudnátok infót írni róla? Mennyi idő a vizsgálat és mire kell számítani? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#pályaalkalmassági vizsgálat #PÁV4 #5.forgalmi vizsga bukás
2019. júl. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hagyd a fenébe, nem neked való ez ha ennyiszer nem megy.

A saját és mások érdeke is az lenne hogy kisértsd az ördögöt.

2019. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de én másként gondolom!

Az első vizsgámon annyira izgultam hogy egy sávváltásnál kint maradt az indexem.

A másodiknál már visszafelé mentünk amikor szerintem ok nélkül az oktatóm belenyult mert kb 2 cm megmozdult az autó egy kereszteződésnél ahogy egy stoptábla is van és engedtem el az autókat.

A harmadiknál lerobbant előttem egy autó es én a kikerülés miatt rámentem a záróvonalra de ezzel senkit nem zavartam.

Oktatót váltottam mert csak kiabált egész idő alatt mindenért.

Új oktatóm egy 80 éves bácsi lett.

4.vizsgámon egyirányú utcából balra kellett kanyarodnom ahol nekem balra az út szélén aztók parkoltak.Szintén stop tábla,megállok és miután úgy láttam hogy nem jön senki elindultam és mire kiértem a sávomra ott is volt kb 15m-re egy autó aki nem a megengedett 30al jött de ezt nem vette figyelembe a vizsgabiztos.

5.vizsgán mentünk visszafelé amikor két olyan utcába mentünk ahol az út szélén parkolnak és oktatáson az oktatóm mindíg azt mondta hogy itt lassabban menjek mint 50,hiába megkérdeztem minden alkalommal hogy ez nem lesz gond a vizsgán....Hát sajnos gond volt.

Nem fogom abbahagyni és nem leoltást szerettem volna hanem egy kis információt mert biztos nem én vagyok az első és utolsó sem aki így járt!!!!

2019. júl. 15. 18:23
 3/4 Molyember ***** válasza:
100%

Az utolsó bukásodnál gyanús, hogy hiányoltak némi zsebpénzt. Az ötödik vizsgán már nem két vizsgabiztos van?

Én a PÁV 3-at csináltam, gondolom, az szigorúbb, mint a 4-es. Egy vicc volt, konkrétan csak azt nézik, nincs-e valami komolyabb idegrendszeri zavarod. Nem tudsz rá felkészülni, de nem is kell. Ha kialszod magad, az bőven elég. A feladatok arról szólnak, hogy mennyire tudod összehangolni a végtagjaid mozgását, és hogy mennyire tudsz figyelni. Mondom, egy egészséges embernek bőven elég, ha nem egy 12 órás éjszakai műszak után megy. A gépek a régi, játéktermi gépek alakját idézik, a feladatok sem bonyolultak. Menni fog.

Az első válaszolóval meg ne törődj, valamiért divat lett itt mindenkit lebeszélni a vezezésről, akinek kezdetben nehézségei vannak. Ezek az emberek nyilván nem sok dolgot tudnak felmutatni a jogosítványukon kívül, ezért nagyon büszkék rá, és igyekeznek túlmisztifikálni.

2019. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos vannak akik a "sok ésszel"nem tudnak mit kezdeni,nemhogy spórolnának vele mert lesz olyan idő hogy szükség lehet rá!!!!!

Az 5.vizsgán is csak egy vizsgabiztos van.Lehet,hogy kellett volna egy borítékot adni nekik és akkor átmentem volna,fene tudja.Ismerőseim szinte kivétel nélkül már a 3.-4. vizsgánál járnak és van akinek az 5.lesz.

A vizsgák után mindíg azt kaptam útravólnak hogy nem a vezetésemmel van baj!!!Könyörgöm akkor mivel?Nincs ráírva a homlokomra hogy milliomos?Elég fura dolgok vannak az oktatások és vizsgák terén!Most megint ez a várakozás,mire megkűldik az időpontot és akkor utána is vegyek még órákat vizsgám előtt.

Remélem ősz előtt sikerül a vizsgám hogy ne keljen a gyerekeket megint esőben hóban fagyban a busszal vinnem oviba,suliba!

2019. júl. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!