Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkárosok! Illik borravalót...

Oszkárosok! Illik borravalót adni, vagy pont annyit kell amennyi ki van írva az adott útra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok. Mint ahogy a busz-, villamos- vagy mozdonyvezetőnek sem.
2019. júl. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutott még. Ő határozza meg az árakat, úgyhogy nem sok értelme van
2019. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kell adni.

Ez nem egy szolgáltatás, hanem arra való, hogyha autózol és van üres helyed, akkor az útitársak között elosztódik a költség. Tehát a sofőr szabja meg az árat, miért kéne neki bármit adni pluszban?


Persze ettől még adhatsz, de én nem látom értelmét.

2019. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne?
2019. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legfeljebb akkor adnék ha extra rugalmas volt, házhoz vitt, háznál vett fel stb
2019. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért ILLENE bárkinek is borravalót adni?
2019. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 imnard ***** válasza:
66%
Miért ne lehetne? A borravalót szinte mindenhol szívesen fogadják. És tulajdonképpen ez is egyfajta szolgáltatás, még ha azt is írják, hogy nem az. Több tucatszor vittem már utasokat én is, szoktak adni, és utasként én is adtam. Szerintem nem sértődnek meg érte, nyugodtan adhatsz ha úgy érzed, nameg ha megérdemli a sofőr.
2019. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!