Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váltsak oktatót vagy mit tegyek?

Váltsak oktatót vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok a 40. órán, minden alkalommal várom, hogy menjek vezetni de az utóbbi időben úgy érzem nem haladok egyről a kettőre. Teljesen a nulláról kezdtem, így tudtam hogy 30 óra nem lesz elegendő, az autót már szépen kezelem csak a figyelem megosztással vannak problémáim. Az oktató mostanáig nyomja mellettem a kuplungot mikor elindulok vagy mikor váltok, a szemem sarkából látom, hogy mindig rásegít vagy gyakran satu féket nyom ha úgy érzi “nem figyelek”, holott látom én is, hogy meg kéne állni. Ilyenkor már nem kéne hagyni, hogy mindent magamtól csináljak?

Nem sokat kommunikálunk, szokta mondogatni hogy mire figyeljek, de úgy érzem megy az idő és megy a pénz, vezetgetek, hibázok, ilyenkor rossz kedvem lesz de mivel ott vagyunk a forgalomban muszáj túl tennem magam és koncentrálni a vezetésre de egyre jobban kezdem elveszíteni a lelkesedést és a motivációt..

A vizsga még szóba se jött, mikor célozgattam, hogy jó lenne már vizsgára menni vagy még nyáron levizsgázni csak mosolygott de semmit nem mondott.

Ez neki tök kényelmes de én meg egyre feszültebben érzem magam...

Mit tegyek, legyek türelmes és vezessek akár 50-60 órát vagy váltsak oktatót/autósiskolát?



2019. júl. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Oktatóváltás helyett esetleg szólj neki, hogy ne segítsen kuplungolni. Pofám leszakad.
2019. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha a figyelemmegosztással problémáid vannak, hogy akarsz vizsgára menni és önállóan közlekedni? Az egyik legfontosabb készség az autóvezetésben.
2019. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem kéne hagyni, hogy mindent magamtól csináljak?"


Igen, az valóban jó lenne. Na de a saját bevallásod szerint nem csinálod!

Nem oktatót kell váltani. Inkább meg kell(ene) tanulni vezetni.

2019. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy kinek hány óra kell arra, hogy megérjen egy vizsgára.
2019. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes előbb vizsgára menni, csak akkor amikor már az oktatód is úgy látja. Szerintem ne válts oktatót. Én 60 óra után mentem az első vizsgámra, de nem kellett volna, még túl korai volt. 74 óra után mentem át másodszorra. Ez tényleg mindenkinél más, nem lehet előre kiszámolni.
2019. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!