Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek is életveszélyesek...

Szerintetek is életveszélyesek az elektromos rollerek?

Figyelt kérdés

Budapesten kipróbáltam kétszer, valamint Barcelonában is mentem velük párszor. Egyszerűen úgy éreztem minden pillanatban, hogy bármikor baleset érhet, itthon majdnem csattantam is egy kocsi oldalán, aki nem adta meg az elsőbbséget, az utolsó pillanatban kerültem ki és ugrottam le róla.

A járdán a gyalogosok, az úton meg az autók miatt nem lehet használni, egyedül a bicikliutakra való, de ha az is a járdával vagy az úttal van együtt, hihetetlenül veszélyes. Kicsi a kerekük, a fékük egy vicc és a sebességből adódóan hosszú a fékút, az egész instabil, egy kis kátyú elég és már csattansz az aszfalton.


2019. aug. 11. 17:57
 1/6 anonim válasza:
90%
Nem kell velük gyorsan menni
2019. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezek között egy sincs...valószínű másokban kell keresni a hibát


[link]

2019. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Éppen ma mentem eggyel, baromi jó móka, és városba nagyon reális alternatíva.
2019. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Balesetet az emberek okoznak. Mindegy, mivel közlekednek.
2019. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Első tökéletesen leírta a lényeget.


Tök jó dolog az elektromos roller, csak tudni kell mire való. Lehet vele nyugodt tempóban is közlekedni alig gyorsabban mint a tempós gyaloglás. Akkor haladsz is, de nem vagy életveszélyes senkire. Nyilván nem az az eszköz amivel 40-50-el kell csapatni az autók között, meg illik a zebrán leszállni, lelassítani.

2019. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan lábbal hajtottat szoktam használni, de van benne igazság. A bringa gyorsabb/stabilabb, a bringaúton/úton nagyobb biztonságérzetet ad, a járdán meg állati balesetveszélyes, hacsak nem minimális a gyalogosforgalom és nincs sok keresztező út. Plusz amit a kerekekről a fékről meg a kátyúkról írtál. Ja és a viacoloros díszköves ló**szon egy rettenet menni velük.
2019. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!