Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Merőleges hátra parkolásnál...

Merőleges hátra parkolásnál miért állok be ferdén?

Figyelt kérdés
Amikor már érzem, hogy párhuzamos vagyok, rögtön egyenesbe szedem, de mégis elindul a segge teljesen más irányba, és vagy 15-ször játszom el, hogy előre-hátra, előre-hátra, kicsit jobbra-kicsit balra, mire nagynehezen sikerül.
2019. aug. 21. 06:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert elotte kell egyenesbe szedni picivel, mielott meg parhuzamos lennel.
2019. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 21. 06:37
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Béna/Tapasztalatlan vagy.

Érvényes aláhúzandó

2019. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"vagy 15-ször játszom el, hogy előre-hátra, előre-hátra, kicsit jobbra-kicsit balra,"

Gyenge a helyzetérzékelésed.

2019. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Téged második biztos apuci megtanított már 4 éves korodban vezetni a luxus BMW-jével, ezért vagy tapasztaltabb.
2019. aug. 21. 06:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 éve vizsgáztam de csak idén márciustól kezdtem el vezetni, úgyhogy légyszi ne legyetek ilyen lenézőek!
2019. aug. 21. 07:04
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha van felfestés, az oldalsó tükröket figyeld nagyon! Én spec úgy berakom elsőre, hogy satufékkel állok meg. Mondjuk én vezethetek kékvillogóst is.
2019. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
gyakorolni kell, az újabb kocsikon nincs egy vízszintes vagy párhuzamos elem, könnyű benézni. sokat kell gyakorolni, a tükör segít.
2019. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan kell visszaszedni a kormányt, ahogyan közelítesz a párhuzamos álláshoz, nem akkor, amikor már párhuzamban állsz. Ha máshogy nem megy, akkor keress egy játékautót, aminek forgatható az első kereke és kezdd el tologatni az asztalon, egyből meg fogod érteni belőle, hogy hogyan kell tekerni a kormányt.
2019. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, miért a hiszti?

Írtam, hogy vagy béna vagy, vagy tapasztalatlan.

Ha elmondásod szerint tapasztalatlan vagy, akkor miért a bénát veszed magadra? (Akinek nem inge, akinek meg igen, az felöltözik talán?)


Költői kérdés volt...

Nem luxus BMW-n tanultam. Amikor elkezdtem vezetgetni (tizenéves korom elején), akkor Wartburg, MTZ és IFA volt elérhető, nem luxus BMW

2019. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!