Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vizipipázás mellet vezetni?

Vizipipázás mellet vezetni?

Figyelt kérdés
Uj vagyok a vizipipához és nem tudom erre mennyire van előirás, illetve mire kell figyelni.

2019. aug. 23. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod közben két kézzel fogni a kormányt?
2019. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen kis hordozható vízipipák, azokhoz az van írva, hogy lehet vezetés közben is simán. Cigizni is lehet, enni, inni is, csak telefont használni nem. Mondjuk attól még minden balesetveszélyes, ami elvonja a figyelmedet.
2019. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabály nem tiltja, de igazából még a sima cigarettázás is pont el tudja vonni a figyelmedet rágyújtáskor vagy a hamu véletlen lehullásakkr, hogy abból baleset legyen - egy mègoly kicsi és mobil vízipipa pedig ennél is több figyelmet igènyel. Meg egyébként is, a shisha inkább a nyugodt baráti beszélgetések kiegészítője...
2019. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Jó lenne az ilyen hülyeséget kivernéd a fejedből. Borzasztó baleset lehet belőle.
2019. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximum úgy tudom elképzelni, hogy hátul a haverok kezelik a pipát neked pedig csak a csővel kell foglalkoznod.
2019. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem nagyon értem miért lenne ez jó. Nekem a vízipipában pont a chillezés a lényeg. Dehát te tudod.
2019. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!