Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyen helyzet miatt megéri...

Ilyen helyzet miatt megéri feljelentést tenni? (videó lent)

Figyelt kérdés
30-as zónában történt, ahol a videón láthatóan nem kaptam meg az elsőbbséget, pár centin múllott, hogy nem lett baj, az autó a helyzetből semmit sem érzékelve hajtott tovább változatlan sebességgel: https://www.youtube.com/watch?v=Uyzu9XCyP1M
2019. aug. 31. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Te látsz valamit ezen a videón, ami alapján be lehet azonosítani az autót vagy az illető személyét? Mert én nem.
2019. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, a videó meg van sokkal jobb minőségben, azon egyértelműen látszik az autó rendszáma
2019. aug. 31. 01:22
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
A rendszám ezen is látszik amugy, de ettől független, ha számodra megér ez az egész egy rendőrségi herce-hurcát.... Lett koccanás? Nem. Innentől meg jobb inkább hagyni a fenébe.
2019. aug. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát ... szerintem nem. Nem lett baj, mégcsak különösen nagyot se kellett fékezned. Persze, szabálytalan volt az illető, de ezért belevágni egy hónapokig tartó hercehurcába, mindezt miért? Mindenki csinál ilyeneket, te is, mert elbambulunk, vagy rosszul mérjük fel, hogy átférünk-e valaki előtt. Nekem ez az incidens nem érné meg a strapát, lépj túl rajta szerintem.
2019. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem napi kb. 3-4 ilyen szokott lenni. Ha mindegyikkel rohannék a rendőrségre már beleőszültem volna.


Rengeteg barom van, a jobbkezes kereszteződéseknél különösen figyelni kell, nem csak jobbra nézel, balra is be kell pillantani. Pont az ilyenek miatt.

2019. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Én általában azon a véleményen vagyok, hogy ha már egyszer az erre hivatott társadalmi intézmény, azaz a rendőrség nem képes hatékonyan fellépni a tudatosan szabálytalankodók ellen, akkor ebben igenis segítenie kell az intézményt a társadalom többi tagjának és kinek-kinek ideje és energiája függvényében utánajárni a kirívó szabálytalanságoknak, megtéve a feljelentést.


Azonban itt egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy szándékosság állt fenn, mert nem látszik, milyen , a beláthatóságot korlátozó akadályok voltak esetleg, amelyek miatt akár későn is eszlelhetett téged. De akár az is lehet, hogy bamba volt es védett útvonalnak vélte azt, amin haladt. Ez azért nem a busz előtt ugrándozó motorháztetős idióta kategóriája...

2019. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

"Nekem napi kb. 3-4 ilyen szokott lenni. Ha mindegyikkel rohannék a rendőrségre már beleőszültem volna"


Pontosan. Nekem szintén, ha mindegyiket beküldeném, már nem is élnék, nemhogy megőszültem volna. :D nem tudom mitől olyan fura ez... aki vezet, annak egy ilyen mar nem okoz meglepetést...

2019. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg felesleges jelentgetni, csak magaddal szúrsz ki. A lényeg, hogy vezess defenzíven és legyen bekapcsolva a kamera és egy kiadós káromkodással tedd túl magad az ilyesmiken.
2019. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez teljesen sima volt.

Nem történt semmi.

2019. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok, hogy a leszavazóknak ennyi szabadidejük van, hogy minden ilyen baromság miatt a rendőrségre szaladgáljanak :)
2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!