Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tojáslikőrös sütemény után ti...

Tojáslikőrös sütemény után ti beülnétek az autóba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Utasként simán, vezetni nem. Csúnyán berúgni nem lehet 2-3 ilyen sütitől, de a szonda már kimutatja.
2019. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nme ülnék be , mert hasmenés lenne a vége.
2019. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sütés közben szinte az összes alkohol eltávozik belőle. Ilyen kis mennyiséget lehetetlen kimutatni.
2019. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, hogy sütés előtt, vagy sütés után kerül-e bele a tojáslikőr. Ha utána locsolják meg vele a sütit, akkor nem vezetnék.

De nem tudom, tudjátok-e, hogy némelyik cukorlát sem bírja a szonda. Egyik reggel indulás előtt bekaptam egy zöld színű, alma ízű gumicukorkát. Sajnos a nevére már nem emlékszem, Kb. fél kilós csomagban árulták. Körülbelül 5 perc múlva megállítottak a rendőrök, és meg kellett fújnom a szondát. Kétszer is megfújatták, és mindkétszer jelzett. Magyarázkodhattam, hogy nem ittam. Nem mutathatott túl nagy értéket, mert végül is elengedtek. Azóta gumicukorkát nem eszek, ki tudja, milyen vegyszerekkel tömik tele.

2019. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!