Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg úgy kell motorral...

Nyakasparasztgazda kérdése:

Tényleg úgy kell motorral közlekedni hogy arra számítasz folyamatosan hogy még akarnak ölni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem akar megölni.

Felelősségteljesen kell közlekedni.

2019. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább úgy mondanám, hogy folyamatosan figyelned kell mások közlekedésére, nehogy belehalj.
2019. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem úgy, hogy meg akarnak ölni, hanem, hogy nehezebben vagy akár nem is vesznek észre.
2019. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem megölni akarnak, csak nem mindig látnak. Kicsi vagy és nagyon gyors. Tehát úgy kell közlekedned, hogy számits előre a mások hibájára, ha élni akarsz.
2019. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Számomra a motoros oktatás volt agyvérzés anno, kb arra tanították az embert hogy haljon meg hamar, és azok 50-80 lóerős porszívók voltak... Egy egészséges 140-200lóerős motorral autós tempóban menni butaság, rugalmasan kell a forgalomhoz igazodni, ha 4-en mennek előttem akkor 4 autót előzök, de előttem ne legyen senki, ha látom hogy mögöttem jönnek akkor elhúzok egy kisebb gázzal.

Igazából úgy a legjobb ha nincs a közeledben senki :) Erre kell törekedni, nálam pl nem is érvényes egy 30-40-60as tábla, kivéve ha ellenőrzött szakasz.

2019. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor azt tanítják, hogy olyan sebességgel kell haladni az úton, hogy ha eléd ugrik egy batonfal, akkor... nem is folytatom tovább?
2019. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak motorral, gyalog, biciklivel, kocsival is.


Tegyük hozzá, hogy sok motoros (is) alapból szervdonorként közlekedik és az a célja, hogy megöljön másokat. Lásd a fentebbi válaszoló "nálam nem érvényes a tábla" mondatát, aztán megy a sírás, hogy elé kanyarodtak 140-nél.

2019. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

EZ ÍGY IGAZ! vannak akik szándékosan, de a többség rutintalanság és figyelmetlenség miatt tör az életedre.

A defenzív veuetést motoron tanulja meg az ember. Kényszerből. Vagy meghal/lerokkan. Nincs 3. verzió.

2019. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

“Nálam nem érvényes a 30-40-60-as tábla”.


Egyik ismerősöm ki tudja, így gondolta-e, de tény, hogy 30 helyett 70-80 körüli sebességgel csapódott markológépbe, sajnos nem élte túl.


Egy másik motoros, akit személyesen nem ismertem, 60 helyett 90-nel érkezett a görgőbikki út elágazásához a 24-esen, ahol a kikanyarodó fàs KRAZ vezetője nem eszlelhette őt és a nagyobb tempó miatt a motoros sem láthatta a hatalmas járművet. A motoros közösség többek között róla is megemlékezik a Kékestetőn található emlékműnél.


De nálad nem érvényesek ezek a táblák.


Biztos jó ez így?

2019. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó, előbb-utóbb ő is csak egy útszéli kereszt lesz, amire az anyja hord évente egyszer egy marék virágot. A szerveit pedig - ami megmarad - megkapják a rászorulók.
2019. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!