Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pav 2 vizsga mire kell oda...

Pav 2 vizsga mire kell oda figyelni, nehéz, készülni rá valahogy?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Készülni?

Előző este ne rúgj be, kipihenten jelenj meg...

A PÁV-on képességeket vizsgálnak, arra nem nagyon lehet tanulni, gyakorolni

2019. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én készültem, de páv 2 nem sikerűlt :( legjobban az a gombos sikerűlt amit youtube-n megtalálsz ha beírod "páv gyakorlás", annyi, hogy 100 feletti km-t mondj , hogy vezettél még akkor is ha 2 éves a jogsid. Én 55 ezret mondtam (számoltam, direkt nekik, 12 éves korom óta vártam a páv-ot mert mentős akartam lenni és tudatosan 17 éves korom óta számoltam a km-t ,kamuzz) és sajnálkozva néztek csak..


És igen, kipihenten menj oda.

2019. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kamuzni is csak úgy van értelme, ha hihető is.

Két éves jogsival be lehet kamuzni 100ezer kilométert, kérdés, elhiszik-e, mert ha nem az is negatívum lesz az értékelésben... a vizsgálat nem arról szól, hogy mennyit vezetett a páciens, hanem különböző monotonitás tűrő, stressz tűrő feladatokkal pszichológiai tesztekkel a képességeket próbálják monitorozni.

Azon lehetne vitatkozni, hogy miért, és van-e értelme, de kell, mert előírták valamikor az okosok.

2019. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!