Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezeknek a videóknak mi értelme...

Ezeknek a videóknak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm nemrég feltett Instagramra egy 40 másodperces videót amin óra szerint 330-al mennek egy BMW-vel valamelyik feltehetőleg magyar autópályán.

Az anyósülésről van kamerázva, igazából semmi extra nem történik benne, de a pályán van forgalom, ha nem is olyan nagy de a külsőben megy jó pár autó.

A videón is nagyon érezhető, és látványos a hatalmas sebesség a többi autóhoz képest, a kocsi meg pattog mint kecskeszar a deszkán, a sofőr 2 kézzel markolja a kormányt, számomra nagyon ellenszenves.

Nem akarok álszent lenni, szeretem a sebességet, rengeteg autós tartalmat követek, de az ilyen videók még nézve is félelmetesek...ha esetleg elé kerül valaki a belsőbe?Vagy ahogy ott pattog az autó minden egyes pályahibán, gondolom ilyen tempónál ami az autó maximuma már nem lehet túl stabil.

Ezt menőnek gondolja bárki is?

Mert az autója ahogy a többi képen látszik nagyon menő, a pozitív értelemben én is irigy vagyok rá, elfogadnám, csak ennek nem látom értelmét.Ez bizonyítási vágy?

Egy közel 40 éves családos emberről van szó, kinek akarja megmutatni, mire jó ez?


Plusz ha még a vezess.hu is ráakad a videóra...


2019. okt. 22. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ismerősöd. Mondjuk rajta kívül van még egy rakat ilyen video a neten, bár míg egyedül száll el nem gond, de legalább másokat ne veszélyeztessen.
2019. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem egy ilyenért feljelentettek, én versenyzek street racer vagyok, környéken én vagyok a legjobb, és abba kötöttek bele, hogy nincs jogosítványom, haho ez a 21. század, emberi jogok vannak, nem kell felháborodni. Ez a meggyöződése.
2019. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon xar volt, legalább humoros lennél. :D
2019. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Semmi, felelőtlen menőzés. Kisgyerek még fejben.


Mutasd meg neki ezt a videót, hátha kicsit észhez tér. Itt is az általad írt, amúgy érezhetetlen egyenetlenség tette irányíthatatlanná a lamborghinit.


https://www.youtube.com/watch?v=LHp3jqRj-jg

2019. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a lambós eset jutott eszembe. Egyszerűen menőnek érzi ezt, ki akar tűnni valamivel a többi ember közül és hát ha már zongoràzni nem tud és matekból is épp elevickélt a szakmunkásbizonyítványig, maradt ez. Gáz, de így van.
2019. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Remléme valaki felnyomja a rendőröknek a videót, és egy ideig csak kerékpárt használhat...
2019. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!