Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes levennem a T betűt?

Érdemes levennem a T betűt?

Figyelt kérdés
Ugyanis azt vettem észre meg mostanáig is amikor tanuló voltam ugyanúgy a fenekemben voltak az autósok vagy jobbról kielőztek egy buszöbölt kihasználva és társai. Ez mostanában is így van friss jogsisként, és azt veszem észre hogy akinek nincs T betű összevissza bénázik vagy okvetlen rám dudál ha a körforgalomba bemegyek miközben az meg indexel végig mert nem megy ki az első kijáraton és neki áll feljebb. -.-“ Érdemes levennem vagy nem? Kinek mi s tapasztalata?
2019. okt. 29. 11:45
 1/7 anonim válasza:
64%
Igen sajnos ha kint van a T betu akkor ilyenek az emberek egy resze. Szerintem vedd le nyugodtan.
2019. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nyugodtan vedd le, ha úgy látod jónak.

Én egyáltalán nem raktam T betűt az autóra, mert lebeszéltek róla. Végül is nem hiányzott, anélkül is túléltem a kezdeti bénázást.

2019. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor levrszem.
2019. okt. 29. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Másrészt viszont vannak olyanok (pl. én), akik egy tanulóval, vagy láthatóan korlátozott képességűvel (pl. öreggel) szemben sokkal elnézőbbek és segítőkészebbek. :)

Valamint, nagyobb követési távolságot tartok egy T betű után, meg nem kanyarodok ki feltétlenül elé, ha jár az indexe, mert tudom, hogy egy kezdő meglepő dolgokat tud produkálni. (Más is, nyilván, de T betűsnél fokozott az esély.)

Szóval, ahogy gondolod, amelyiknek több előnyét látod...

2019. okt. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elfogadóbb vagyok vele
2019. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Felesleges kitenni ma már a bénázás sem tűnik fel mert a sofőrök 90%-a nem tudja a kresz szabályokat vagy épp vezetés közben nyomkodja a mobilját.60as táblánál 20-al haladnak mindenhol,lakott területen kívül IS.
2019. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami, lehet akkor ez régen még ért valamit. Megpróbálom levenni hátha akkor nem lesznek rám mászva..
2019. nov. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!