Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Agresszív női sofőrök nem...

Agresszív női sofőrök nem félnek néha, hogy egyszer rossz emberrel hozza össze őket a sors?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy azt hiszem, valami pasas vezet idegbeteg módon egy autót, aztán látom, hogy valami 150 centis csaj ül benne.

Ma is, sggemben jött egy elég új Citroen, nagyon agresszív módon vezetett, gondoltam megnézem a parkolóban ki vezette.

Hát egy alacsony, 40-50-es nő, beállt 2 autó helyére, aztán ment a dolgára.

Sosem bántanék nőt, eddig se tettem, de nem félnek az ilyenek, hogy összeakadnak egy 1 bites 2 méteres palival, aki nem nézi kit kell pofozni, csak zsigerből üt.

Sajnos láttam már ilyet, egy kiscsajnak lekevertek akkorát, hogy a levegőben megpördült a tengelye körül.


2019. nov. 4. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre lehet/kell valamit válaszolnunk?
2019. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp 20 éves múltam, amikor megkaptam az A,B kategóriás jogsimat. Egy-két ezer km levezetése után hangosan káromkodtam vélt és valós igazam okán, a járműforgalomban majdnem önkéntes rendőrt játszottam. Rávillogtam előttem "tötyörgőkre", akkoriban nagyon sok "bénával" akadtam össze. Majd eljött az első orvosi hosszabbítása a jogsim érvényességének, maradt a káromkodás, a villogás, a dudálás, olykor a középső ujjam felmutatása. Kaptam az oldalamba, és a hátsómba ütközéseket, magam is rongyoltam bele főúton lakott területen haladva mellékutcából elém-kanyarodónak, persze mindig járt a szám, hangosan. Aztán már nem tíz évente mentem időszakos eü. vizsgálatra és fizettem a kevesebb illetéket. Észrevettem, hogy vezetés közben már kevesebbet anyázok, ujjal se mutogatok, legfeljebb csak villogok. Ma már a legkevesebb illetéket fizetem az orvosi alkalmassági vizsgálatokon, és villogni se villogok már. Csak egy gyengém maradt, amit elég sűrűn alkalmazok, amire az ESP csábít is, kanyarokban a gyorshajtás. Na jó, olykor egyenes szakaszokon is, de csak amiatt, hogy lakott területen kívüli főúton senki ne toljon 120-al. Elmúlt már két éve is, hogy traffi miatt anyagi kiadásaim keletkeztek.
2019. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én ebben a kérdésben csak azt nem értem, hogy miért kell ahhoz női sofőrnek kell lenni, hogy lekeverjenek az aggresszívebb manőverekért egy-egy pofont? Nyegle boyracer hülyegyerekek miért ne félhetnének ugyanettől?
2019. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!