Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Járt már valaki úgy, hogy a...

Zsombianyu kérdése:

Járt már valaki úgy, hogy a forgalmi vizsgán majd minden elindulásnak lefulladás lett a vége, holott az órákon minden jól ment? Nagyon ritkán fordult elő lefulladás! Másik kérdés, hogy az oktató meddig mondta az instrukciókat? Meddig pedálozott?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy nagyon hisztis iskolatársam aki minden műszakin befosott. A vizsgán az oktató annyit mondott, hogy mikor merre kell majd fordulni. Nem pedálozott.
2019. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Én a forgalmi vizsgán 4-5-ször lefulladtam, pedig a kb. 35 gyakorlati órán összesen nem fulladtam le ennyiszer. Ez egyszerűen az idegesség miatt van, de emiatt nem érdemes aggódni, mert csak hibapont, nem bukás.


Az utolsó ~10 órán már "vizsga-üzemmódban" mentünk. Ez annyit jelentett, hogy csak akkor szólt az oktató, ha olyan hibát vétettem, ami bukást ér. A pedálokba az első néhány órán nyúlt csak bele. Egyébként csak akkor nyúlt bele, amikor vészhelyzet volt (pl. egy gyalogos féktávon belül előugrott egy fa mögül)

2019. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos itt nem ez történt.

Az órákon sosem volt vizsgaüzemmód,állandóan dícséret volt csak.

Viszont az oktató lába a pedálokon utolsó percig és az instrukciókat is végig mondta.

Az elindulás azonnal gondot okozott önállóan,sosem volt pánik se az órákon sem a vizsgán.

Sajnos 1km-ig se jutott el,de minden megállása után lefulladás volt.

Valószínűleg önnállóan nem tanult meg elindulni sosem,ami ritka bosszantó.45óra után erre nem számítana senki sem.

Az izgalmi hibák világos,de ez több volt annál....

2019. nov. 7. 05:48
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a parkolásokkal voltak gondjaim, és mindegyikhez úgy álltunk hozzá, hogy na akkor most nem mond semmit. De mivel persze hogy hibáztam ő meg erre jóhogy mondta, hogy mit hogy kell. A pedálokat az első órán kezelte, amikor én csak kormányoztam. De belenyúlni mindig belenyúlt még a vizsga előtti gyakorló órán is :D
2019. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kormányba nyúlt bele?
2019. nov. 7. 12:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Is-is:'D A kormányba, amikor rosszul választottam meg a kanyarodási ívet és kiakartam kerülni egy kátyút, de ott volt egy kismadár és inkább "belelökött" csak ne üssem el.
2019. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ki hány óra után vizsgázott?
2019. nov. 9. 23:19
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 Személy szerint 35. óra volt a vizsga. Közölte velem az első órán, hogy felejtős a 30 óra. De ott van a tesóm, akinek volt előtte smkp-s jogsija, és vezetett az előtt is autót, hogy elment volna az első gyakorlati órára, és neki az 57. óra volt.
2019. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit tennétek ha az iskolavezető elismeri,hogy az oktatója nem tanitott meg a megfelelő pedálkezelésre és úgy engedett vizsgára?
2019. nov. 13. 16:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a vizsga előtti gyakorláson is belenyúlt a pedálokba, folyamatosan járt a lába maga alatt.

Majdnem hogy a vizsgán volt az első alkalom, hogy nem nyúl bele, volt is lefulladás rendesen...

2019. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!