Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen menetrögzítő kamerát...

Milyen menetrögzítő kamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ár olyan 50e ft körül. Elég csak alőre.
2019. nov. 12. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ebay, válogathatsz.
2019. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem kínai másolt szart kért, hanem rendes menetrögzítőt garanciával.


A Xiaomi Mijia Dash és a Garmin 46 GPS közül választanék. Én az előbbit vettem, mert annyit azért nem akartam költeni, de az éjszakai képminőség fontos volt.

Kicsi kamera, így nem zavar a kilátásban. Az akkuja átlagos, de én folyamatosan a szivargyújtóról használom, így nem számít. A képminőség szuper és ami a legfontosabb, éjszaka is. Viszont nincs benne GPS és stabilizátor. 50 körül a Garmin sokkal jobb.


[link]

2019. nov. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Truecam H5, kis utánaolvasással én ezt találtam a legpraktikusabbnak. Igaz még nem vettem, de kellene, csak a hidegben már nincs kedvem lebontani a fél autó belsejét, hogy beszereljem (nem akarok lógó kábelt sehol)
2019. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem Xiaomi 70 mai van asszem ez a neve bar oszinten nem szoktam bekapcsolni se:D
2019. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

2. Mit okoskodsz, semmi kitétel nem volt a kérdésben.

De lehet Xiaomit is kapni az ebay-en.

2019. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. nov. 13. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

"2. Mit okoskodsz, semmi kitétel nem volt a kérdésben."

Te nem írtál semmit, csak egy aukciós portál nevét. Nem az volt a kérdés hogy hol, hanem MIT. Tanulj meg olvasni trollka.

2019. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Overmax-ot vettem, olcsó, éjszaka is jól rögzít de egyébként is jó valóban FULL HD felvételt készít széles látószöggel és a hangot is tisztán veszi. Egyszerűen kezelhető, a kialakítása is praktikus mert csak függőlegesen állítható tehát ha egyszer felraktad vízszintesen akkor már nem tudod elállítani ami szerintem nagyon jó.

Nagyon olcsó és cserébe nagyon jó szerintem. Úgy általában az Overmax-ról nem tudok nyilatkozni, csak erre az egy típusra az Overmax OV-CAM-02-re mondom azt, hogy jó mert ezt használtam csak eddig.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=4LRdz7fPMw0&feature=emb_logo


De mondjuk nekem ez formailag is jobban tetszik mint pár újabb modell vagy azok a lehajthatós forgaható képernyősök.

Én ezt tudom ajánlani, nekem nagyon bevált.

2019. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!