Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vasutasok! Az egyszerűsített...

Vasutasok! Az egyszerűsített forgalmi vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Az 1.3a tipusúra gondolok. Azt tudodm, hogy az 1.1-es az nagyon veszett.
2019. nov. 19. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű annyira, készülni kell rá.
2019. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én heteken át készültem rá, egy egész füzetet teleírtam vele. Sokat kell tanulni rá
2020. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, de nagyon szigorú.


Mivel hatósági vizsga, és a KTI vizsgáztat. Ott meg nagyon szeretnek hatóságosdit játszani, mert különben egy kutyák. Azon élik ki magukat. A szigorúsága miatt sokan azt mondják hogy komolyabb mint némelyik középsuliban az érettségi. Ahol a vizsga elnököt ki hívják kv-zni meg ebédelni mikor a gyengébb tanulók vizsgáznak. Na itt nincs ki járkálás meg sugdolózás mert azonnal felfüggesztik a vizsgát. Kamerával rögzítik (ha a kti épületébe van) a vizsgabiztos járkál a padok között mint egy börtönőr. Ha bármelyik padon lát egy firkálást vagy a padban valami, vagy hogy valaki a zsebében turkál azonnal elveszi a lapot és eltilt a vizsgázók minimum egy hónapra. Mondjuk a vizsgáztatók 80%-a ilyen. Nagy vizsgánál meg a 100%

Tudnék még írni de inkább nem írok mindenkinek jobb

2021. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egy érettségin ha szerencséd van arra kíváncsiak hogy mit tudsz és azt "harapófogóval" is kihúzzák belőled aztán kapsz egy kettest és mehetsz Isten hírével.

Na a KTI-nél nincs harapó fogózás ott nem kíváncsiak arra hogy mit tudsz. Őket az érdekli hogy mit nem tudsz! 75% alatt nem megfelelt. Azaz "négyes" osztályzat még bukónak számítana de az biztos hogy erősen rezegne még a léc. Aztán szóbelin rá is kérdeznek ha írásbelin valami kétely merült fel

2021. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!